حال و احوال این روزهای ملی پوش بوشهری

مهدی طارمی به سیم آخر زد

بوشهری ها | مهدی طارمی موضعی تند علیه مدیران باشگاه پرسپولیس گرفته است. طارمی ادامه داد: ‌مطمئنا به هواداران پرسپولیس می‌گویم چرا امسال می‌خواستم از پرسپولیس جدا شوم.

بوشهری ها /مهدی طارمی موضعی تند علیه مدیران باشگاه پرسپولیس گرفته است. طارمی ادامه داد: ‌مطمئنا به هواداران پرسپولیس می‌گویم چرا امسال می‌خواستم از پرسپولیس جدا شوم.

 مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس که مدتی سکوت کرده بود، موضعی تند علیه مدیران باشگاه پرسپولیس گرفت و تهدید کرده که روزی حقایق را درباره رفتار مدیران باشگاه با خودش فاش می کند.

طارمی در این مورد گفت: به خاطر اینکه به تیم محبوبم پرسپولیس حاشیه‌ای وارد نشود تا به حال یک کلمه هم علیه باشگاه حرف نزدم و همواره سکوت کردم و همه چیز را درون خودم ریختم. مردم فکر می‌کنند مدیران باشگاه چه انسان‌های خوبی هستند اما من همه واقعیت‌ها را به وقتش خواهم گفت.
طارمی ادامه داد: ‌مطمئنا به هواداران پرسپولیس می‌گویم چرا امسال می‌خواستم از پرسپولیس جدا شوم. پرسپولیس تیم محبوب من است اما به خاطر برخی مسائل حاضر بودم شانس قهرمانی آسیا و احتمال مرد آسیا شدن را از دست بدهم اما از پرسپولیس بروم چون شرایط اصلا خوب نیست. آقایان دو سال من را جلوی هواداران قرار دادند. هواداران مطمئن باشند به وقتش می‌گویم که مدیران باشگاه در این 2 سال با من و امثال من چه کاری انجام دادند.

 

کلیدواژه

مهدی طارمی

پرسپولیس

بوشهر

ارسال نظرات

captcha
انتخابات اتاق بازرگانی
تبلیغات برق
طلوع دانش