یک منبع آگاه:

ترمیم پارگی کبد بازیکن استقلال تهران در بوشهر انجام شد

بوشهری ها | مهدی قائدی هافبک جوان بوشهری تیم استقلال تهران که شب گذشته به دلیل سانحه رانندگی به بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر منتقل شده بود،

بوشهری ها /مهدی قائدی هافبک جوان بوشهری تیم استقلال تهران که شب گذشته به دلیل سانحه رانندگی به بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر منتقل شده بود، برای ترمیم پارگی کبد به اطاق عمل منتقل و با حضور تیمی از متخصصان جراحی این بیمارستان مورد عمل جراحی قرار گرفت.

یک منبع آگاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بوشهر اظهار داشت: مهدی قائدی هافبک جوان بوشهری تیم استقلال تهران که شب گذشته به دلیل سانحه رانندگی به بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر منتقل شده بود، در اطاق عمل این بیمارستان مورد عمل جراحی قرار گرفت.

 وی که خواست نامش فاش نشود، افزود: در این سانحه رانندگی به کبد وی آسیب رسیده بود که برای ترمیم پارگی کبد به اطاق عمل منتقل و با حضور تیمی از متخصصان جراحی این بیمارستان مورد عمل جراحی قرار گرفت.

این منبع آگاه تصریح کرد: هم اکنون وی در ای‌سی‌یو این بیمارستان و در زیر دستگاه ونتیلاتور بستری است و به احتمال فراوان با برگشت و طبیعی‌شدن تنفس وی، تا قبل از ظهر امروز از دستگاه جدا می‌شود و می‌تواند تنفس طبیعی داشته باشد.

وی یادآور شد: وضعیت عمومی وی تا این لحظه خوب گزارش شده و خطری متوجه سلامتی وی نیست.

مهدی قائدی که برای پیگیری کارهای دانشگاهش به بوشهر سفر کرده بود، شب گذشته  پس از اتمام دیدار دو تیم ملی فوتبال ساحلی ایران و اوکراین از سری تورنمنت بین‌المللی جام پرشین‌کاپ در ورزشگاه ساحلی دهکده گردشگری  بوشهر و در حال برگشت به منزل، دچار سانحه رانندگی شده بود.

کلیدواژه

مهدی قائدی

فوتبالیست استقلال

بوشهر

ارسال نظرات

captcha
انتخابات اتاق بازرگانی
تبلیغات برق
طلوع دانش