روزی بزرگ برای استان بوشهر

جشن قهرمانی پارس در جم برگزار می‌شود

بوشهری ها | تیم فوتبال پارس جنوبی جم هفته گذشته قهرمانی خود را در لیگ دسته اول فوتبال کشور قطعی کرد و حالا همه چیز برای برگزاری جشن قهرمانی در خانه مهیا است که افتخاری برای همه استان بوشهر است.

بوشهری ها / تیم پارس جنوبی جم هفته گذشته با پیروزی مقابل استقلال اهواز یک هفته مانده به پایان مسابقات، قهرمانی خود در لیگ دسته اول فوتبال کشور را قطعی کرد و با این قهرمانی مجوز صعود به لیگ برتر را دریافت کرد.

شاگردان مهدی تارتار با ۶۲ امتیازی که دارند حتی اگر مقابل بادران مغلوب شوند و سپید رود نیز در هفته پایانی مقابل نساجی پیروز شود باز هم قهرمان لیگ دسته اول می‌شوند، گرچه پارسی‌ها برنامه دارند رکورد ۲۴ هفته شکست ناپذیری خود را با یک برد دیگر تداوم بخشند.

تیم فوتبال پارس جنوبی جم در آخرین هفته لیگ دسته اول، دوشنبه در خانه خود میزبان بادران تهران است و همه چیز برای برگزاری جشن قهرمانی این تیم در خانه مهیا است. 

نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استان و سازمان منطقه ویژه پارس در جشن قهرمانی پارس شرکت می‌کنند و مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال نیز در این جشن حضور دارد.

رسانه‌های زیادی برای پوشش این مسابقه به ورزشگاه می‌آیند و محمد حسین میثاقی مجری برنامه ۹۰ برای تهیه گزارش خبری در ورزشگاه حضور می‌یابد.

علی‌رغم اینکه امسال مسابقات تیم پارس جم تحت پوشش زنده تلویزیونی قرار نگرفت ولی احتمال پخش زنده مسابقه در سیمای بوشهر و شبکه ورزش قوت گرفته است.

هوادران پارس جم از شهرستان‌های جنوبی کشور خود را برای حضور در جشن قهرمانی آماده می‌کنند و مراسم اهدا جوایز و کاپ قهرمانی توسط فدراسیون فوتبال انجام می‌گیرد.

این مراسم عصر دوشنبه بعد از مسابقه پارس جم و بادران تهران در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری تختی برگزار می شود.

 آمادگی جم برای جشن قهرمانی

فرماندار جم با اشاره به هماهنگی صورت گرفته برای برگزاری جشن قهرمانی تیم پارس جم در لیگ یک گفت: موفقیت تیم فوتبال پارس جنوبی جم نتیجه وحدت و همدلی خوب مردم، مسئولان و عوامل فنی و اجرایی تیم بود. از همه تشکر می‌کنم.

فتح‌الله نوروزی اضافه کرد: آخرین بازی تیم فوتبال پارس جنوبی جم از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است و با توجه به پخش تلویزیونی بازی از سیمای استانی و ملی، آزمون مهمی برای شهرستان خواهد بود.

وی با بیان اینکه از هواداران می‌خواهم با حضور خود در ورزشگاه، به برگزاری باشکوه جشن کمک کنند، افزود: برای برگزاری مطلوب جشن، لازم است هواداران نهایت همکاری با مسئولان برگزاری و کانون هواداران انجام دهند.

فرماندار جم با بیان اینکه تصمیمات لازم برای حفظ نظم و امنیت بازی و جشن اتخاذ شده است، بیان کرد: احتمال حضور میهمانان استانی و کشوری وجود دارد.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: عصر دوشنبه بعد از مسابقه با بادران، جشن قهرمانی با حضور هواداران برگزار می‌شود.

بهرام رضائیان افزود: مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و همچنین جمعی از مسئولان فدراسیون فوتبال و همچنین مسئولان وزارت نفت از جمله مهندس یوسفی مدیر عامل منطقه ویژه پارس در جشن شرکت خواهند کرد.

مدیر عامل باشگاه پارس جنوبی جم اضافه کرد: از رسانه‌های شهرستان جم و رسانه‌های استان بوشهر و همه هواداران که تیم را در گرما و سرما حمایت کردند کمال تشکر و قدردانی داریم.

رضائیان بیان داشت: برنامه داریم در اولین فرصت جلسه هیئت مدیره برای بررسی برنامه‌های تیم در لیگ برتر برگزار کنیم.

همدلی عامل موفقیت پارس جم است

محمود خمیسی کاپیتان تیم فوتبال پارس جم نیز به خبرنگار مهر گفت: همدلی بین بازیکنان و کادر فنی مهمترین عامل صعود به لیگ برتر بود.

وی اضافه کرد: به لطف خدا و همت بازیکنان، تلاش شبانه روزی مهدی تاتار، کادر فنی، حمایت ویژه مدیریت باشگاه آقای رضاییان و تشویق‌های جانانه هوادارامان صعود مقتدرانه‌ای به لیگ برتر داشتیم و قهرمان لیگ یک شدیم.

خمیسی خاطرنشان کرد: شاید از اول کمتر کسی فکر می‌کرد که تیم پارس جم به لیگ برتر صعود کند ولی با اتحاد و رفاقتی که بین بازیکنان و کادر فنی وجود داشت و این صمیمیت و همدلی سبب شد بتوانیم به لیگ برتر صعود و در نهایت قهرمان لیگ یک شویم.

وی ادامه داد: برای این صعود خیلی زحمت کشیدیم و فعل خواستن را صرف کردیم که عنایت خدا هم شامل حال ما شد. خدا را شکر می‌کنیم که استان بوشهر دوباره به روزهای خوب خودش در سطح اول فوتبال برگشته و صعود پارس جم به لیگ برتر به نفع کل مردم استان خواهد بود.

کاپیتان تیم فوتبال پارس جم افزود: در راه صعود به لیگ برتر از رسانه‌ها و سایت‌های جم نیز به خاطر اینکه با تیم بودند تقدیر می کنم و مطمئنا نقش پر رنگی را ایفا کردند.

برنامه کانون هواداران باشگاه برای جشن قهرمانی

کانون هواداران باشگاه پارس جنوبی جم در اطلاعیه‌ای در خصوص برگزاری بازی با تیم بادران تهران و جشن قهرمانی اعلام کرد: دیدار پایانی این تیم که به میزبانی ورزشگاه تختی شهر جم صورت می‌گیرد با جشن قهرمانی این تیم در لیگ دسته یک فوتبال کشور همراه خواهد بود.

باتوجه به تعبیه شش مخزن آب آشامیدنی خنک در نقاط مختلف ورزشگاه از آوردن بطری‌های آب‌معدنی، آب میوه و... خودداری کنید که این امر ازسوی مامورین نیروی انتظامی کنترل خواهد شد.

با توجه به شلوغی و ازدحام جمعیت و حضور هواداران گرامی از سایر شهرستان‌های همجوار، از هوادارانی که در شهرستان حضور دارند خواهشمندیم حتی‌المقدور با وسیله نقلیه شخصی به ورزشگاه مراجعت نکنند تا شاهد ایجاد ترافیک نباشیم.

لازم به ذکراست از ساعت ١۵ تا بعد از پایان جشن قهرمانی مسیر میدان گاز(جلوی شهرک توحید) تا میدان محمد علی خان به وسیله مامورین راهور مسدود خواهد بود لذا خواهشمندیم از پارک کردن وسایل نقلیه خوددر این مسیر خود داری کنید.

باتوجه به انجام مراسم جشن قهرمانی و اهداء جام در پایان بازی از ترک کردن ورزشگاه، ورود به زمین بازی و جایگاه ویژه خودداری کنید.

با توجه به اینکه مراسم قهرمانی با فاصله ٣٠ دقیقه بعد از پایان بازی آغاز خواهد شد، هیچ یک از هواداران اجازه ورود به محوطه زمین چمن ورزشگاه تا پایان مراسم نخواهند داشت.

با توجه به حضور یگان ویژه نیروی انتظامی در ورزشگاه و کنترل آن توسط این نیروها، خواهشمندیم ضمن همکاری با نیروی انتظامی با نیروهای حراستی و مردمی که از طرف کانون هواداران انتخاب شده‌اند در راستای حفظ نظم ورزشگاه همکاری کنند.

باتوجه به حضور مهمان‌های ویژه، از طرف هیئت فوتبال شهرستان اقدام به صدور کارت‌های ویژه برای حضور در جایگاه ویژه و وی‌آی‌پی شده است که از کسانی که این کارت‌ها را در اختیار ندارند خواهشمندیم که به این جایگاه‌ها مراجعه نکنند.

 

مهر

کلیدواژه

پارس جنوبی جم

رضاییان

تارتار

ارسال نظرات

captcha
انتخابات اتاق بازرگانی
تبلیغات برق
طلوع دانش