با آغاز رسمی زمان تبلیغات انتخابات شورای شهر و روستا

لیست اصولگرایان بوشهری منتشر شد

بوشهری ها | ایمان زنده بودی دبیر کمیته اجرایی و سخنگوی ائتلاف افق گفت: ائتلاف افق با شعار خدمت صادقانه،پیگیرانه و عالمانه که برگرفته از بیانات مقام معظم رهبری به شوراها می باشد

بوشهری ها / ایمان زنده بودی دبیر کمیته اجرایی و سخنگوی ائتلاف افق گفت: ائتلاف افق با شعار خدمت صادقانه،پیگیرانه و عالمانه که برگرفته از بیانات مقام معظم رهبری به شوراها می باشد در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر بوشهر حضور خواهد یافت.
به گزارش بوشهری ها ؛ وی با اشاره با برنامه ائتلاف افزود: برای تدوین برنامه ائتلاف ساعتها کار کارشناسی با حضور کارشناسان مجرب و اعضا ائتلاف انجام شده  است.
زنده بودی ادامه داد: در چشم انداز افق بوشهر 1406،شهری است فرهنگی،ساحلی،سالم،روان،خلاق،متکی به اقتصاد دانایی محور،با مردمی پایبند به ارزشهای دینی،خانواده گرا و مهمان نواز در رده منطقه ای و جهانی می باشد.
سخنگوی ائتلاف افزود:مهمترین ویژگی ائتلاف افق،تخصص،تعهد و کارآمدی می باشد که با داشتن تفکر بسیجی و روحیه انقلابی و برنامه محوری می توانند منشا تحول اساسی در شهر بوشهر بشوند.
زنده بودی اضافه کرد: در سطح شهر بوشهر کارهای خوبی انجام شده که باید با برنامه ریزی بهتر و نگاه به چشم انداز بوشهر تحولات اساسی در وضعیت شهر بوشهر بوجود آورد.
زنده بودی در پایان گفت:  تمام نیروهای انقلابی شهر بوشهر با یک لیست واحد در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی حضور پیدا می‌کنند.
اعضا لیست افق بوشهر به شرح ذیل می باشد:
1.  حسین حیدری
2.  شهرام دریایی نژاد
3.  زهرا رضایی
4.  حیدر رفاهی
5.  علی اکبر رئوفی مقدم
6.  قائم قنبرپور
7.  خدیجه گرشاسبی
8.  وحید نیک روش
9.  کیوان هاشم زاده

کلیدواژه

افق

ایمان زنده بودی

انتخابات شوراها

ارسال نظرات

captcha
طلوع دانش