تمدید فراخوان پنجمین جشنواره عکس «سلامت روان»

بوشهری ها | فراخوان پنجمین جشنواره بین المللی عکس سلامت روان که در دوبخش با موضوع آزاد و موضوع سلامت روان برگزار می شود، تا ۱۲ دی تمدید شد.

به گزارش بوشهری ها به نقل از عصر ایران؛ فراخوان پنجمین جشنواره بین المللی عکس سلامت روان که در دوبخش با موضوع آزاد و موضوع سلامت روان برگزار می شود، تا ۱۲ دی تمدید شد.

عکاسان و هنرمندان می‌توانند تا پایان روز 12 دی ماه ۱۳۹۷ آثار خود را برای حضور در این رویداد به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.mentalhealthexhibition.ir ارسال کنند.

تاکنون 15805 عکس از 2754 عکاس از 78 کشور جهان به دبیرخانه این رویداد ارسال شده است. با توجه به همزمانی مهلت شرکت در جشنواره با تعطیلات سال نو میلادی، به منظور ایجاد تسهیلات برای شرکت کنندگان بین المللی شورای سیاست گذاری جشنواره تصمیم گرفت تا این فراخوان یک هفته تمدید شود. پنجمین جشنواره بین‎المللی عکس سلامت روان مجموعا ۸۵۰۰ یورو جوایز نقدی دارد.

این جشنواره با ایجاد بستری جهت هم‌افزایی و هم‌فکری از منظر دیدگاه‌های متنوع فرهنگی قصد دارد با افزایش آگاهی عمومی در زمینه سلامت روان و حساس کردن جامعه موجب ارتقاء سطح سواد سلامت روانی اجتماعی افراد و افزایش شاخص های سلامت روان شود.

پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان به دبیری دکترم حمدرضا صائینی با هدف افزایش آگاهی سلامت روان جامعه با استفاده از هنر عکاسان ایران و جهان و به منظور بازآفرینی و ارائه موثر موضوعات روان‌شناختی، توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان، با حمایت دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد و با همکاری کلوپ عکس فوکوس، نمایندگی فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی (فیاپ) در ایران و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

منبع: عصر ایران

کلیدواژه

ارتقاء سطح سواد سلامت روانی اجتماعی افراد

افزایش شاخص های سلامت روان

فراخوان پنجمین جشنواره بین المللی عکس سلامت روان

ارسال نظرات

captcha
انتخابات اتاق بازرگانی
تبلیغات برق
طلوع دانش