مدیرعامل آب منطقه‌ای بوشهر:

برداشت آب دریا در استان بوشهر ساماندهی می‌شود

بوشهری ها | مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر با بیان اینکه هرگونه برداشت آب دریا باید دارای مجوز باشد، گفت: برداشت آب دریا توسط شرکت‌ها و موسسات در استان بوشهر ساماندهی می‌شود.

بوشهری ها / بمدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر با بیان اینکه هرگونه برداشت آب دریا باید دارای مجوز باشد، گفت: برداشت آب دریا توسط شرکت‌ها و موسسات در استان بوشهر ساماندهی می‌شود.

به گزارش « بوشهری ها » ؛  شاپور رجایی ظهار داشت: استان بوشهر دارای سواحل طولانی با خلیج فارس است و این هم‌جواری یک فرصت بسیار مهم برای استان محسوب می‌شود که باید به صورت صحیح از این ظرفیت استفاده شود.

وی با بیان اینکه هرگونه برداشت آب دریا باید دارای مجوز باشد، اضافه کرد: هر گونه برداشت بدون مجوز از آب دریا تخلف است و شرکت‌ها و موسسات برای برداشت آب دریا باید از وزارت نیرو مجوز داشته باشند.

مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر خاطرنشان کرد: برداشت آب دریا توسط شرکت‌ها و موسسات در استان بوشهر ساماندهی می‌شود تا شاهد کاهش مشکلات در این زمینه باشیم.

وی با اشاره به اینکه پدیده دریاخواری در برخی از شهرستان‌ها از جمله کنگان و گناوه وجود دارد ادامه داد: اقدامات لازم برای آزادسازی این اماکن انجام شده است و رسیدگی به متخلفان در مراجع قضایی انجام خواهد شد.

رجایی از مهمترین اولویت‌ها به جلوگیری از اضافه‌برداشت‌ها و مقابله باحفر چاه‌های غیر مجاز اشاره کرد و افزود: جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیر مجاز در حریم و بستر دریا را با جدیت دنبال می‌کنیم./مهر

 

کلیدواژه

شاهپور رجایی

آب منطقه ای

کنگان

ارسال نظرات

captcha
طلوع دانش