امکانات تفریحی و رفاهی صنایع نفت در استان بوشهر باید برای عموم مردم باشد

نماینده شهرستان‌های جم، عسلویه، دیر و کنگان در مجلس گفت: شایسته نیست که امکانات تفریحی و رفاهی فراوان موجود صرفا در اختیار کارکنان صنایع نفت باشد و این امکانات باید برای بومیان استان بوشهر نیز قابل اس

بوشهری ها /سکینه الماسی بعدازظهر امروز در نشست با مسئولان شهرستان کنگان و شرکت پازارگاد با بیان اینکه امکانات ویژه‌ای رفاهی و تفریحی در منطقه ویژه پارس جنوبی است اظهار داشت:  شایسته نیست که جشن‌های متعدد و امکانات تفریحی فراوان موجود در منطقه صرفا در اختیار کارکنان صنایع نفت مستقر در منطقه باشد و این امکانات باید برای بومیان استان بوشهر نیز قابل استفاده باشد.

 

نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر افزود: دهکده گردشگری پازارگاد که در بزرگراه امام علی (ع) بوشهر ساخته شده است توسط شرکت پازارگاد به شهرداری بوشهر واگذار می‌شود.

 

وی بیان کرد:مقرر شد فردا با حضور مجموعه استانداری و مدیرعامل شرکت غیرصنعتی پازارگاد، این دهکده گردشگری زیبا به صورت رسمی مردم بوشهراهدا شود.

 

الماسی تاکید کرد: امیدوارم در آینده شاهد این باشیم که امکان استفاده عموم مردم از دهکده گردشگری شرکت پازارگاد در شیرینو نیز فراهم شود.

 

 

افراشته 2

کلیدواژه

سکینه الماسی

نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر

شهرستان کنگان

شرکت پازارگاد

ارسال نظرات

captcha
افراشته نظرسنجی
طلوع دانش