۱۵ درصد پست‌های مدیریتی استان بوشهر به بانوان واگذار شد

استاندار بوشهر با اشاره به افزایش انتصابات در حوزه بانوان توانمند گفت: اکنون ۱۵ درصد پست‌های مدیریتی استان بوشهر به بانوان واگذار شده است و این انتصابات رو به افزایش است.

بوشهری ها / عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست شورای اداری استان بوشهر با تاکید بر گره گشایی از مشکلات مردم اظهار داشت: خدمات مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی در راستای تو.سعه طرح‌های عمرانی قابل تقدیر است ولی هنوز تا رسیدن به برنامه مورد نظر فاصله است.

 

وی با تاکید بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در راستای افزایش رضایت مردم  گفت: باید با تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های در دست اجراء زمینه رضایت‌مندی مردم را فراهم کنیم.

 

استاندار بوشهر، تامین آب  را از چالش‌های اصلی در استان بوشهر دانست و تاکید کرد: در راستای حل مشکلات تامین آب اقدامات مهمی انجام شده که در این راستا مصرفه بهینه آب با نصب تجهیزات کاهنده آب محقق شود.

 

گراوند با تاکید بر صرفه‌جویی 20 درصدی مصرف آب آشامیدنی در دستگاه‌های اجرایی استان افزود: ادارات باید با نصب دستگاه‌ها و تجهیزات کاهنده مصرف آ ب زمینه  صرفه‌جویی 20 درصدی این ماده حیاتی را فراهم کنند.

 

وی با اشاره به اینکه در استان اقدامات بی‌نظیری در حوزه آب صورت گرفته است،خاطر نشان کرد: توسعه آبشیرین‌کن‌ها و ساخت سدها از کارهای بزرگی است که باید به خوبی در این زمینه اطلاع‌رسانی شود.

 

وی با تاکید بر توجه به کشیک ادارات در ایام نوروز تصریح کرد:  تلفن مدیران دستگاه‌های اجرایی در دسترس باشد تا  پاسخگوی مطالبات جامعه باشند.

 

استاندار بوشهر ظرفیت گردشگری بوشهر را مطلوب دانست و با بیان اینکه 7 ماه از سال ظرفیت گردشگری فراهم است افزود: در صورتیکه تعطیلات زمستانه محقق شود شاهد تحویل در گردشگری در استان‌های جنوبی از جمله بوشهر هستیم.

 

گراوند با تاکید بر لزوم توجه به بانوان و جوانان در انتصاب‌های مدیریتی، تصریح کرد: اکنون 15 درصد انتصابات در استان بوشهر مربوط به بانوان است و در حال افزایش سهم بانوان در پست‌های مدیریتی هستیم.

 

وی خواستار بکارگیری همه ظرفیت‌ها برای تأمین نیازهای مردم شد و افزود: باید از افزایش خودسرانه قیمت‌ها جلوگیری شود تا مردم و مسافران نوروزی مشکلی برای تأمین نیازهای خود در ایام نوروز نداشته باشند.

 

 

افراشته 2

کلیدواژه

استاندار بوشهر

انتصابات

حوزه بانوان

عبدالکریم گراوند

ارسال نظرات

captcha
افراشته نظرسنجی
افراشته
طلوع دانش