نمایشگاه دستاوردهای زنان کارآفرین گناوه برگزار می‌شود

در قالب دومین جشنواره فرهنگی اجتماعی مادرانه نمایشگاه دستاوردهای زنان کارآفرین شهرستان گناوه برگزار می‌شود

بوشهری ها / معاون امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در گناوه با اشاره به برگزاری جشنواره فرهنگی اجتماعی مادرانه ویژه دختران و زنان اظهار داشت: جشنواره مادرانه با رویکرد کار آفرینی  در شهرستان گناوه  اجراء شده است.

 

محمد مظفری با بیان اینکه توجه به مشارکت زنان در فعالیت‌های اجتماعی  در اولویت‌ها است تصریح کرد:طرح مادرانه با پیشنهاد و مدیریت سازمان مردم نهاد نیمدری سبز عملیاتی شده که شهرها و روستاهای گناوه را در بر می‌گیرد.

 

وی از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای زنان کارآفرین گناوه خبر داد و بیان کرد: نمایشگاه دستاوردهای بانوان کارآفرین  با مشارکت موسسه نیمدری سبز و با همکاری فرمانداری و شهرداری به مدت چهار روز در گناوه برگزار می‌شود.

 

معاون امور اجتماعی وفرهنگی استانداری بوشهر با بیان اینکه بیش 20 بانوی کار آفرین گناوه‌ای در نمایشگاه مشارکت می‌کنند افزود: محصولاتی مثل البسه، گل و گیاه، وسایل تزیینی، هنرهای دستی، موادغِذایی و دیگر محصولات در این نمایشگاه عرضه می‌شود.

 

مظفری خاطر نشان کرد:دومین جشنواره فرهنگی اجتماعی مادرانه با رویکرد توانمند سازی و کار آفرینی بانوان در اسفند با تاکید بر برگزاری کارگاه‌های آموزشی در حوزه کارآفرینی برگزار شده است.

 

معاون دفتر امور اجتماعی وفرهنگی استانداری بوشهر از برگزاری برنامه های فرهنگی ورزشی و تفریحی ویژه بانوان در این جشنواره خبرداد و افزود: بانوان برگزیده گناوه‌ای در جریان این جشنواره تجلیل می‌شوند.

افراشته 2

کلیدواژه

معاون امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر

محمد مظفری

دومین جشنواره فرهنگی اجتماعی مادرانه

ارسال نظرات

captcha
افراشته نظرسنجی
افراشته
طلوع دانش