مهندس هاشم زاده فرهنگ خبر داد:

تولید 15 درصد گاز کشور در شرکت پالایش گاز فجر جم

هادی هاشم زاده فرهنگ در گفت و گو با نفت امروز گفت: شرکت پالایش گازفجرجم در حال حاضر 15 درصد گاز مصرفی کشور را تامین می کند. به

بوشهری ها / هادی هاشم زاده فرهنگ که در جمع رئیس HSE شرکت ملی گاز ایران ،هیات همراه وجمعی از مدیران وسرپرستان این شرکت صحبت می کرد گفت: شرکت پالایش گازفجرجم در حال حاضر 15 درصد گاز مصرفی کشور را تامین می کند.

به گزارش نفت امروز، فرهنگ خاطرنشان کرد: اکنون استان هایی در کشور، اوج سرما را سپری می کنند و ما به خود افتخار می کنیم که در جایی خدمت می کنیم  که محصول خدمتی ما در این سرمای طاقت فرسا به برخی از این استان ها در کشور پهناور ایران  می رسد.
وی افزود: پالایشگاه فجرجم 25 ماه تداوم عملیات بدون هر گونه حادثه ناتوان کننده داشته است و انشالله تولید حداکثری خود را تا پایان فصل سرما با رعایت کلیه الزامات ایمنی حفظ خواهیم کرد.
مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم محدودیت خوراک از منابع مستقل نار وکنگان را بعنوان جدی ترین چالش پیش روی این شرکت دانست واظهار داشت: پروژه دریافت روزانه 50 میلیون متر مکعب گاز از پارس جنوبی بعنوان راهکار این چالش در دست بررسی واقدام است .
وی در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به سندهای چشم انداز صنعت نفت وگاز وشرکت های پالایشگاهی در سال 1404 ، تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد با درک دقیق از این سندهای چشم انداز سیاست های خود را برپایه  اعتمادسازی تنظیم کنیم.
هادی هاشم زاده فرهنگ ، فرایند گرایی و نگرش فرایندی را شاخص ترین مصداق اعتمادسازی در شرکت ملی گاز دانست و اظهار داشت: فرایندسازی در سازمان مورد تاکید مدیرعامل محترم شرکت ملی گاز ایران نیز هست.
وی ادامه داد: در حال حاضرشناسایی همه فعالیت ها در قالب فرایندهای سازمان واندازه گیری شاخص های فرایندی و پیاده سازی و اجرای چرخه بهبود فرایندها در شرکت پالایش گازفجرجم در حال انجام است.
بیش از 41 درصد حوادث شرکت ملی گاز در بخش های نشت گاز، انفجار وآتش سوزی بوده است
رئیس ایمنی و آتش‌نشانی شرکت ملی گاز ایران نیر در این نشست ضمن قدردانی از مجموعه تلاش های صورت گرفته در شرکت پالایش گازفجرجم،این شرکت را الگویی در میان تمامی شرکت های پالایشی دانست.
وی افزود:اعتقاد وعمل گرایی در کنار فرایندگرایی عامل اصلی موفقیت های HSE در شرکت پالایش گازفجرجم است و بدون شک برنامه ریزی هایی که در حوزه های فرایندی و محاسبه کمی شاخص ها در این شرکت وجود دارد استمرار این موفقیت ها را تضمین می کند
علیرضا شکوهیان گفت: شرکت پالایش گازفجرجم طی بازدیدها وممیزی هایی که در مورد آن صورت گرفته است یک شرکت یادگیرنده وآموزنده برای همه شرکت های زیرمجموعه شرکت ملی گاز ایران است و این قابلیت را دارد که در کلاس جهانی خود را معرفی کند.
وی در بخش دیگری از اظهارات خود، بیش از 41 درصدحوادث شرکت ملی گازایران را در بخش های نشت گاز،انفجار وآتش سوزی دانست وتصریح کرد: دستورالعمل های متعددی در شرکت ملی گازایران در حوزه HSE وجود دارد که پایبندی دقیق کارکنان وپیمانکاران به این دستورالعمل ها می تواند حوادث در این شرکت به حداقل ممکن کاهش دهد.

 

کلیدواژه

هادی هاشم زاده فرهنگ

مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجر جم

مدیرعامل پالایشگاه گاز فجر جم

فجر جم

پالایشگاه

گاز

نفت

ارسال نظرات

captcha
روز پتروشیمی
بانک سپه
طلوع دانش