با حمایت پتروشیمی زاگرس مجتمع ورزشی چند منظوره سیراف افتتاح شد

بوشهری ها | با حمایت پتروشیمی زاگرس مجتمع ورزشی چند منظوره سیراف افتتاح شد.

بوشهری ها /  با حمایت پتروشیمی زاگرس مجتمع ورزشی چند منظوره سیراف افتتاح شد

به مناسبت هفته دولت، با حضور استاندار بوشهر، نماینده مردم جنوب استان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان کنگان و مسئولین محلی و استانی، یکی از بزرگترین مجتمع های ورزشی چند منظوره کشور ویژه بانوان با حمایت کامل شرکت پتروشیمی زاگرس در بندر تاریخی سیراف افتتاح شد.


به گزارش بوشهری ها به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی زاگرس، عملیات اجرایی پروژه سالن ورزشی چند منظوره ویژه بانوان شهر سیراف به همت شرکت پتروشیمی زاگرس در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی در هفته دولت در سال ۱۳۹۷ در زمینی به مساحت ۲۷۴۰ متر مربع کلنگ زنی شد که کلیه هزینه های این پروژه از محل اعتبارات شرکت پتروشیمی زاگرس تامین شده است.
بنا بر این گزارش، در آیین افتتاح این مجموعه ورزشی بزرگ که در روز یکشنبه مورخ ۳ شهریورماه سال جاری برگزار شد، آقای گراوند استاندار بوشهر ضمن تقدیر و تشکر فراوان از مجموعه شرکت پتروشیمی زاگرس که در ساخت این مکان ورزشی در قالب مسئولیت های اجتماعی اهتمام ویژه ای داشته اند؛ افزودند: شرکت پتروشیمی زاگرس یک الگوی کامل در صنعت نفت در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی می باشد که امیدواریم سایر شرکت های زیر مجموعه وزارت نفت نیز این شرکت را الگوی خود قرار داده و قدم های موثری در این راه به منظور خدمت رسانی به جامعه محلی بردارند.

این مجتمع ورزشی مطابق با آخرین استانداردهای مجموعه های ورزشی چند منظوره ساخته شده که دارای سالن های متعددی از جمله: فوتسال، والیبال، پینگ پنگ، هندبال، سالن رزمی، بدنسازی، ایروبیک، رخت کن، اتاق کودک و مادر، سونا بخار، سونا خشک و … است.
این مجتمع بزرگ ورزشی با توجه به همجواری با دریا و ابنیه های تاریخی و باستانی شهر سیراف و استاندارد بودن سازه ها و سالن های مختلف آن، که همواره مورد تأکید مدیریت شرکت پتروشیمی زاگرس بوده است؛ می تواند میزبان بازی های کشوری و ملی باشد.
افزودنی است پتروشیمی زاگرس یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده متانول، در منطقه ویژه انرژی پارس جنوبی واقع شده که نقش به سزایی در تولید ملی ایفا می کند./

افراشته 2

کلیدواژه

پتروشیمی زاگرس

سیراف

استان بوشهر

ارسال نظرات

captcha
بانک سپه
افراشته نظرسنجی
طلوع دانش