وضعیت زرد در همه شهرستان‌های بوشهر

بوشهریها| رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بر اساس آخرین بررسی‌های صورت‌گرفته وضعیت شیوع کرونا در ۱۰ شهرستان این استان زرد اعلام شده است و هیچ نقطه‌ای از استان بوشهر قرمز یا نارنجی نیست.

بوشهری ها /سعید کشمیری صبح امروز با اعلام وضعیت جدید مناطق کرونایی در استان بوشهر، اظهار داشت: وضعیت جدید رنگ‌بندی در نتیجه اعمال محدودیت‌های کرونایی دو هفته اول آذرماه و همکاری مردم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی به‌دست‌آمده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا استان بوشهر بیان کرد: با توجه ‌به کاهش شمار بیماران مشکوک، بستری و جان‌باختگان ناشی از ابتلا به ویروس کرونا می‌طلبد مردم توجه بیشتری نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی داشته باشند چون هرگونه عادی انگاری زمینه شیوع دوباره ویروس را فراهم می‌کند.

کرونا در بوشهر فروکش کرد/ وضعیت زرد در همه شهرستان‌های بوشهر

دبیر ستاد مبارزه با کرونا استان بوشهر گفت: در زمان حاضر ۷۸ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری و از این تعداد ۱۴ نفر در بخش‌های مراقبت‌های ویژه و چهار نفر نیز به کمک دستگاه تنفس می‌کنند.  

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر یادآور شد: همچنین امروز نیز ازجمله روزهایی بدون فوتی ناشی از کرونا در استان گزارش شده است.

وی افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۷ هزار و ۳۳۶ نفر بوده و مجموع جان‌باختگان ناشی از ابتلا به کووید ۱۹ در استان به عدد ۸۳۶ نفر رسیده است.

کلیدواژه

اعلام وضعیت جدید مناطق کرونایی در استان بوشهر

اعمال محدودیت‌های کرونایی

سعید کشمیری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

ارسال نظرات

captcha
روز پتروشیمی
بانک سپه
طلوع دانش