بستری 20 کرونایی در بخشICU بوشهر

بوشهریها| دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون ۲۰ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند گفت: از این تعداد در حال حاضر پنج مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

بوشهری ها / سعید کشمیری صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۷۵ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته هشت مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد یک مورد مثبت قطعی بوده‌است.

بستری 20 کرونایی در  بخشICU بوشهر/ تنفس 5 نفر با کمک دستگاه

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متأسفانه یک آقای ۶۶ ساله از هم‌استانی‌هایمان ۱۰ دیماه، با سابقه بیماری دیابت و سکته مغزی بر اثر کرونا فوت کرده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون ۲۰ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر پنج مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

کشمیری افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۷ هزار و ۵۲۳ نفر بوده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: متأسفانه مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا ۱۳ دی‌ماه ۸۴۰ مورد بوده است که از این تعداد ۸۳۳ نفر مورد مثبت قطعی و هفت نفر مورد مشکوک بوده‌اند.

 

کلیدواژه

سعید کشمیری

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر

بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر

جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر

ارسال نظرات

captcha
روز پتروشیمی
بانک سپه
طلوع دانش