سیاست / شناسه خبر: 63313 / تاریخ انتشار : 1400/2/13 12:54
|

بزرگ ترین گردهمایی عصرکرونا (+عکس)

نیوزیلند پرونده کرونا را از ماه ها پیش بسته است و بر اساس آمارهای رسمی ابتلای کرونا در این کشور به صفر رسیده است.

 به گزارش بوشهری ها و به نقل از عصر ایران، یک کنسرت موسیقی بزرگ با حضور بیش از 50 هزار نفر شرکت کننده در شهر اوکلند نیوزیلند، بزرگ ترین گردهمایی عمومی در عصر کرونا را رقم زد.

به گزارش عصرایران، شنبه شب گذشته شهر اوکلند نیوزیلند شاهد برگزاری بزرگ ترین کنسرت زنده از زمان شیوع همه گیری ویروس کرونا در جهان بود.

نیوزیلند پرونده کرونا را از ماه ها پیش بسته است و بر اساس آمارهای رسمی ابتلای کرونا در این کشور به صفر رسیده است.

این کشور با ابتلای 2600 نفر و مرگ 26 نفر یکی از پایین ترین آمارهای ابتلا و مرگ و میر در جهان را داراست و پس از به صفر رسیدن موارد بومی ابتلای جدید، همه محدودیت های کرونایی در این کشور لغو شده و زندگی به وضعیت عادی بازگشته است.

کنسرت گروه موسیقی 60 نیوزیلند با استقبال گسترده هواداران و تماشاگران مواجه شد و بیش از 50 هزار نفر در این کنسرت زنده حضور یافتند.

در نیوزیلند واکسن کرونا تنها به 3 درصد از جمعیت این کشور تزریق شده است و مدت هاست الزامی به پوشیدن ماسک و رعایت فاصله گذاری فیزیکی برداشته شده است.

شرکت کنندگان این کنسرت ملزم به زدن ماسک نبوده و نیازی به ارایه تست منفی کرونا نداشتند.

کنسرت گروه 60 در شهر اوکلند نخستین کنسرت از تور کشوری این گروه موسیقی است که قرار است طی هفته های آینده در شهرهای دیگر این کشور نیز برگزار شود.

 
تصاویری از کنسرت شنبه شب گذشته در شهر اولکند نیوزیلند. رسانه ها این کنسرت 50 هزار نفری را به عنوان بزرگ ترین گردهمایی عصر کرونا یاد می کنند. عکس: آسوشیتدپرس
تصاویری از کنسرت شنبه شب گذشته در شهر اولکند نیوزیلند. رسانه ها این کنسرت 50 هزار نفری را به عنوان بزرگ ترین گردهمایی عصر کرونا یاد می کنند.
عکس: آسوشیتدپرس

 

کلیدواژه

کرونا

گردهمایی کرونایی

ارسال نظرات

captcha
عید سعید فطر مبارک
روز پتروشیمی
بانک سپه
طلوع دانش