سیاست / شناسه خبر: 63402 / تاریخ انتشار : 1400/3/1 11:10
|

رقیب جریان‌های انقلابی نیستیم/ ستادهای آیت الله رئیسی در بوشهر همدل هستند

رئیس ستاد آیت الله رئیسی از سوی شورای ائتلاف انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: رقیب هیچ کدام از نیروهای انقلاب و جریاناتی که در تلاش برای رای آوری فرد اصلح هستند نیستیم بلکه ما رفیق و همراه همه عزیزان هس

 به گزارش بوشهری ها و به نقل از خبرگزاری فارس،  قاسم برجویی‌فرد بعدازظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به سخنان آیت الله رئیسی در زمان ثبت نام برای انتخابات ریاست جمهوری مبنی بر اینکه «هر خانه یک ستاد» است اظهار داشت: همه خانه‌ها می‌توانند یک ستاد انتخاباتی برای کاندیدای اصلح باشند؛ اصل اولیه برای انتخابات پیش رو حضور حداکثری است چراکه خواسته مقام معظم رهبری بوده و خیر و صلاح مردم در حضور حداکثری است.

رئیس ستاد آیت الله رئیسی از سوی شورای ائتلاف انقلاب اسلامی استان بوشهر ضمن توصیه به نیروهای انقلابی برای حفظ وحدت گفت: همه ظرفیت‌های نظام و انقلاب و تمام تشکل‌ها، احزاب، مجموعه‌های حوزوی و دانشگاهی و جریانات سیاسی لازم است در کنار یکدیگر قرار گیرند چراکه این دوره انتخابات بسیار حساس و تاثیر گذار است که جز با وحدت و همدلی به نقطه هدف نخواهیم رسید.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر در خصوص شاکله ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: این تشکیلات در بهمن ماه سال گذشته با حرکت خود جوش نیروهای انقلاب شروع شد و بیش از پنج هزار نفر ثبت نام کردند و مجامع استانی و شهرستانی را شکل دادند که این ظرفیت عظیمی برای جریان انقلاب است. 

رقیب هیچ کدام از جریانات انقلابی نیستیم

برجویی‌فرد با بیان اینکه ظرفیت بسیار بزرگی ایجاد شده است گفت: رقیب هیچ کدام از نیروهای انقلاب و جریاناتی که در تلاش برای رای آوری فرد اصلح هستند نیستیم بلکه ما رفیق، همراه همه عزیزان هستیم. نکته اصلی این است که ظرفیت عظیمی از نیروهای ائتلاف از جامعه نخبگانی، حوزوی، مجمع نمایندگان استان، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان، پیشکسواتان، بانوان، دانشگاهیان و پزشکان شکل گرفته و این ظرفیت باید جدی گرفته شود که از آن در راستای هم افزایی برای انتخاب فرد اصلح استفاده کنیم. 

رئیس ستاد آیت الله رئیسی از سوی شورای ائتلاف انقلاب اسلامی استان بوشهر ضمن دعوت از علاقمندان به جریان انقلاب گفت: درب ائتلاف نیروهای انقلاب به روی تمام فعالان اجتماعی، سیاسی، مذهبی و فرهنگی و… باز است و خوشحال می‌شویم از ظرفیت آنان برای انتخابات پیش رو جهت موفقیت جریان انقلاب استفاده کنیم و سبب خوشحالی و شادمانی همه دلسوزان و علاقه مندان به نظام اسلامی و نیز با این حضور حداکثری و انتخاب اصلح به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک گفته باشیم. 

تشریح نحوه شکل گیری ستادهای استانی آیت الله رئیسی در بوشهر

وی درخصوص تشکیل ستادهای استانی آیت الله رئیسی در استان بوشهر گفت: جریان انقلاب از دو شورای ائتلاف و وحدت تشکیل شده است که هر کدام از این شوراها می‌توانند یک نفر را به عنوان ریاست ستاد آیت الله رئیسی در استان انتخاب کنند، در کنار این برخی ستادهای خودجوش مردمی نیز به اسم ستاد آیت الله رئیسی شکل گرفته می‌گیرد و همه این ستادها در کنار هم یک شورایی را شکل خواهند داد. 

برجویی‌فرد با بیان اینکه همه ستادها در کنار یکدیگر در راستای اعتلای نظام اسلامی و انقلاب تلاش خواهند کرد گفت: قطعاً همه ستادهای استانی آیت الله رئیسی همراه و همدل برای حضور حداکثری مردم و انتخاب فرد اصلح تلاش خواهند کرد.

گفتنی است، طی حکمی از سوی دکتر حداد عادل رئیس جبهه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، دکتر قاسم برجویی به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر در حمایت از آیت الله رئیسی منصوب شد.

کلیدواژه

ستادهای آیت الله رئیسی

آیت الله رئیسی

ارسال نظرات

captcha
عید سعید فطر مبارک
روز پتروشیمی
بانک سپه
طلوع دانش