جامعه / شناسه خبر: 63410 / تاریخ انتشار : 1400/3/3 14:28
|

حجم بالای سرقت کابل های مخابراتی در استان بوشهر

بوشهری ها / مدیر مخابرات منطقه بوشهر گفت: اگر چه حجم سرقت کابل های مخابراتی در استان بوشهر بالاست اما با همکاری نیروی انتظامی به دنبال کاهش حجم این نوع سرقت ها در سطح استان هستیم.

علی مهرپویا صبح امروز در نشست با فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهار کرد: حجم سرقت سیم و کابل های مخابراتی در استان بوشهر بالاست که این موضوع مشکلات عدیده ای برای خطوط تلفن ثابت ایجاد کرده است.

وی افزود: بررسی های ما در طی یک سال گذشته نشان می دهد به طور متوسط ماهانه هفت تا ۹ هزار متر سیم و کابل مخابراتی در استان بوشهر به سرقت رفته است.

مدیر مخابرات منطقه بوشهر تصریح کرد: حجم این سرقت ها به گونه ای است که اگر تا سال های گذشته فقط مناطق دور دست مشمول سرقت سیم و کابل های مخابراتی شده اما طی یک سال گذشته حدود یک چهارم این سرقت ها در مناطق شهری اتفاق افتاده است.

مهرپویا ادامه داد: سرقت تاسیسات مخابراتی از جمله کابل و سیم سبب شده که به دلیل ایجاد تحریم های ظالمانه و همچنین زمان بر بودن تامین و اتصالات این تجهیزات ، با کندی هایی برای ارتباط مجدد تلفن های ثابت مواجه باشیم که نارضایتی هایی نیز به همراه داشته است.

وی گفت: البته نیروی انتظامی استان بوشهر تاکنون همراهی و همکاری مناسبی برای مقابله با سرقت های تجهیزات مخابراتی در استان داشته که از کارکرد این نیرو در این زمینه تشکر داریم اما نیاز است که موضوع مقابله با سرقت های این چنینی، با حساسیت خاص و بیشتری دنبال شود.

مدیر مخابرات منطقه بوشهر عنوان کرد: شماره تلفن 20117 به منظور دریافت شکابات مردمی پیرامون خرابی تلفن ثابت اختصاص یافته که با برنامه ریزی های انجام شده به دنبال کاهش زمان انتظار ترمیم و رفع مشکل قطعی هستیم.

 

کلیدواژه

مخابرات

مهرپویا

استان بوشهر

ارسال نظرات

captcha
عید سعید فطر مبارک
روز پتروشیمی
بانک سپه
طلوع دانش