سیاست / شناسه خبر: 62763 / تاریخ انتشار : 1399/9/22 12:07
|

دستگاه سی تی اسکن بیمارستان گناوه راه‌اندازی شد

بوشهریها| رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه گفت: دستگاه سی تی اسکن این مرکز که به علت نقص فنی از کار افتاده بود، مجدد راه‌اندازی شد.

بوشهری ها /محمدعلی دریانورد روز شنبه افزود: دستگاه سی تی اسکن این بیمارستان به دلیل فشار زیاد یکی از قطعات آن دچار نقص فنی شد و از کار افتاد که بلافاصله رایزنی و پیگیری‌های مستمری برای خرید قطعه و تامین یک دستگاه جدید دیگر از طریق دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر صورت گرفت.

وی اظهارکرد: با تلاش و پیگیری مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر،بیمارستان حضرت امیر المومنین (ع) و شبکه بهداشت و درمان گناوه در سریع‌ترین زمان ممکن  قطعه‌های خراب شده دستگاه سی تی اسکن خریداری و  روز گذشته  نصب و راه‌اندازی شد.

وی گفت: هم اکنون خدمات سی تی اسکن در بیمارستان امیرالمومنین گناوه  انجام می‌شود و نیازی به مراجعه بیماران به دیگر شهرها نیست.

دستگاه سی تی اسکن بیمارستان گناوه راه‌اندازی شد

رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه ضمن تشکر از رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در رفع مشکلات و تامین نیازهای بیمارستان گناوه، افزود: قرار است یک دستگاه سی تی اسکن جدید به این شهرستان اختصاص یابد.

از کار افتادن تنها دستگاه سی تی اسکن بیمارستان گناوه  باعث شده بود  تا  بیماران تنفسی و کرونایی برای انجام آزمایش در تنگنا قرار بگیرند و  به ناچار به دیگر شهرهای استان بوشهر  مراجعه کنند.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر واقع است.

کلیدواژه

محمدعلی دریانورد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر

رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه

دستگاه سی تی اسکن

ارسال نظرات

captcha
آگهی بیمه تعاون
نمایشگاه  پتروشیمی