سیاست / شناسه خبر: 86074 / تاریخ انتشار : 1401/1/18 09:25
|
سرپرست فرمانداری دشتستان در جلسه نقدیر از برگزار کنندگان نمایشگاه صناایع دستی؛

دولت موظف است بانوان توانمند را حمایت کند/ گرفتن تسهیلات برای 10 بانوی توانمند دشتستان

بوشهری ها /فرماندار دشتستان 17 فروردین ماه در جلسه تقدیر از برگزار کنندگان نمایشگاه صنایع دستی بانوان شهرستان دشتستان گفت: دولت موظف است بانوان توانمند را حمایت کند و برای توسعه فعالیت آن ها تسهیلات م

بوشهری ها /فرماندار دشتستان 17 فروردین ماه در جلسه تقدیر از برگزار کنندگان نمایشگاه صنایع دستی بانوان شهرستان دشتستان گفت: دولت موظف است بانوان توانمند را حمایت کند و برای توسعه فعالیت آن ها تسهیلات مورد نیاز را در اختیار آن ها قرار دهد.

صادق بوستانی با اعلام اینکه شراییط سخت بانوان روستایی به چشم نمی خورد اظهار کرد: با توجه به اینکه اعتقاد دارم باید توجه بسیار ویژه ای به بانوان توانمند شود، با رایزنی و پیگیری های انجام شده موفق به گرفتن 10 سهمیه تسهیلات 100 میلیون تومانی بدون بهره از بنیاد علوی دم.

بوستانی در این خصوص افزود: این ده نفر از بانوان توانمند دشتستان هستند که در خصوص اشتغال زایی فعال هستند و با گرفتن این تسهیلات شاهد افزایش رونق و شکوفایی در فعالیت های این بزرگواران خواهیم بود.


بر اساس این گزارش،فرماندار دشتستان از برگزار کننده و افرادی که در برپایی این نمایشگاه همکاری داشته اند تقدیر و تشکر کرد.