سیاست / شناسه خبر: 96847 / تاریخ انتشار : 1401/2/29 11:00
|

بهره‎بردن از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان برای پیشگیری از جرایم سایبری

رئیس پلیس فتا انتظامی کشور گفت: نقش تکنولوژی در پیشبرد اهداف ماموریتی پلیس فتا ضروری است و بهره گیری از روش فنی و تخصصی شرکت های دانش بنیان در خصوص پیشگیری از جرایم سایبری همواره مدنظر است.

بوشهری ها /

بازدید رییس پلیس سایبری کشور

 

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سردار "وحید مجید" در حاشیه بازدید از یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری ، پلیس فتا را یکی از پلیس های تخصصی فراجا برشمرد و اظهار داشت: همواره نقش تکنولوژی در پیشبرد اهداف ماموریتی پلیس فتا لازم و ضروری است و بهره گیری از روش فنی و تخصصی شرکت های دانش بنیان در خصوص پیشگیری از جرایم سایبری همواره مدنظر است.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: بر اساس تفاهم نامه همکاری های دو جانبه با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، حمایت از شرکت های دانش بنیان در سالی که با همین عنوان از سوی رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی" نامگذاری شده است با جدیت و تلاش وافر از سوی پلیس فتا پیگیری خواهد شد.

رئیس پلیس سایبری کشور از تمامی حمایت های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خصوصا دکتر "سورنا ستاری" از طرح‌های علمی و پژوهشی پلیس فتا در تولید امنیت سایبری ویژه عموم کاربران کشور تقدیر و تشکر کرد و ادامه همکاری های مشترک را نوید بخش روزهای روشن در آینده عنوان کرد.

سردار مجید ضمن بازدید از تمامی غرفه های نمایشگاه، رشد زیست بوم نوآوری و فناوری و شرکت های دانش بنیان را در کشور مثبت و سازنده توصیف کرد و بر حمایت همه جانبه پلیس فتا از شرکت های مذکور مجددا تاکید کرد.
 


 

 

کلیدواژه

سردار "وحید مجید

رئیس پلیس

نقش تکنولوژی

جرایم سایبری

ارسال نظرات

captcha
آگهی بیمه تعاون
نمایشگاه  پتروشیمی