معاون فرماندار گناوه:

جت‌اسکی‌ها و موتورهای چهارچرخ در ساحل گناوه ساماندهی می‌شوند

معاون امور عمرانی فرمانداری شهرستان گناوه از انجام ساماندهی موتورهای چهار چرخ در ساحل گناوه خبر داد.

بوشهری ها /حسام منصوری صبح سه‌شنبه در نشست ساماندهی موتورهای چهار چرخ و تفریحی در ساحل دریا اظهار کرد: استفاده از هر نوع امکانات، ابزار و وسایل تفریحی مسافران باید بر اساس ضوابط و قوانین باشد.

 

معاون امور عمرانی فرمانداری شهرستان گناوه جت‌اسکی و موتورهای چهار چرخ را از جمله امکانات سرگرمی و تفریحی در دریا و ساحل اعلام کرد و گفت: استفاده از این وسایل بر اساس ضوابط تعیین شده در سواحل دریا یک اتفاق خوب محسوب می‌شود که باید برای ارتقای سرویس‌دهی مناسب آن گام برداشت.

 

دبیر ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان گناوه تصریح کرد: نظام‌مند کردن استفاده از این نوع خدمات تفریحی نیازمند تعامل و هم‌اندیشی بیشتر دستگاه‌های مربوطه از جمله شهرداری، دریابانی، نیروی انتظامی و ورزش و جوانان است.

 

منصوری بر نظارت و کنترل بیشتر این امکانات در گناوه تاکید کرد و افزود: به منظور ارائه بهینه این نوع خدمات و جلوگیری از وقوع حادثه در ساحل، لازم است دستگاه‌های متولی به صورت جدی در امر ساماندهی همکاری کنند تا زیبایی و آرامشی که در کنار ساحل شهرمان وجود دارد، بیشتر شود.

 

وی لازمه جذب گردشگر را ارائه خدمات مطلوب و فضاسازی زیبا دانست و گفت: باشگاه‌ها و اماکن تفریحی در جذب گردشگر باید از وسایلی که استانداردهای لازم را دارد استفاده کنند تا آسیبی به مسافران نرسد و شاهد حوادث ناگوار نباشیم.

 

معاون امور عمرانی فرمانداری شهرستان گناوه گفت: امسال پنج باشگاه موتورهای چهارچرخ که دارای پروانه رسمی مجوز فعالیت دارند در سه نقطه از ساحل گناوه در پیست‌های مخصوص ساماندهی می‌شوند و موتورهای چهار چرخ متفرق با معرفی اداره ورزش و جوانان زیر نظر مسئولان پیست اجازه فعالیت دارند.

 

 

افراشته 2

کلیدواژه

معاون امور عمرانی فرمانداری

شهرستان گناوه

حسام منصوری

ارسال نظرات

captcha
افراشته نظرسنجی
طلوع دانش