هیات سرمایه گذار فرانسوی ازظرفیت های بندر و شرکت صدرا در بوشهر دیدن کرد

بوشهری ها | هیات سرمایه گذاری فرانسوی در بازدید خود از شرکت صدرا بخش کشتی سازی و سکوسازی آن را مورد یررسی و کارشناسی قرار داد.

بوشهری ها /معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: هیات سرمایه گذار فرانسوی فعال در حوزه طرح های دریایی و بندری از جمله کشتی سازی از ظرفیت های دریایی و بندری و شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) در بوشهر دیدن کرد.

محمد شکیبی نسب روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: هیات سرمایه گذاری فرانسوی در بازدید خود از شرکت صدرا بخش کشتی سازی و سکوسازی آن را مورد یررسی و کارشناسی قرار داد.
وی اضافه کرد: این هیات در بازدید های خود طرح های مورد نیاز بندر بوشهر را بررسی و طرح هایی که قابلیت اجرا و واگذاری به سرمایه گذار هستند را مشخص می کند.
شکیبی نسب ادامه داد: با توجه به فعالیت هیات سرمایه گذاری فرانسوی براساس آیتم های بین المللی مشارکت آنها در فعالیت های توسعه ای بندر بوشهر می تواند یک گام ارزشمند در راستای این بندر کهن تلقی شود.
وی افزود: بازدید از طرح های در دست اجرای توسعه بندر بوشهر در جزیره نگین و کانال دسترسی این بندر از دیگر بخش های برنامه سفر هیات فرانسوی به بندر بوشهر بود.
شکیبی نسب بیان کرد: بخش قابل توجهی از توسعه بنادر در گرو مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاران این بخش است که در این ارتباط اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر از سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای ایفای نقش در توسعه بندر بوشهر استقبال می کند.

 

کلیدواژه

شرکت صدرا

بوشهر

هیات سرمایه گزاری صدرا

ارسال نظرات

captcha
طلوع دانش