توزیع 280 بسته لوازم‌التحریر به دانش آموزان نیازمند تنگستان

بوشهری ها | دبیر کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تنگستان با تاکید بر توجه به مایحتاج نیازمندان گفت: در این راستا ۲۸۰ کیف و لوازم‌التحریرمیان دانش آموزان، مدرسه شهدای بانک مسکن تنگستان توزیع شد.

بوشهری ها / پرویز شعبانی ظهر امروز در آیین اهدا مایحتاج دانش آموزان مدرسه شهدای بانک مسکن اهرم تنگستان با اشاره به اینکه تامین نیازهای اولیه تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند سبب ایجاد آرامش فکری و روحی بیشتر در آنان می‌شود اظهار داشت: در این راستا 280 بسته نوشت افزار کامل و  لوازم مورد نیاز تحصیل و کیف مدرسه به دانش آموزان بی بضاعت مدرسه شهدای بانک مسکن اهرم تنگستان اهدا می‌شود.

 

بوشهر| 280 بسته لوازم‌التحریر میان دانش آموزان بی‌بضاعت تنگستان توزیع شد

وی لوازم التحریر را یکی از ارکان و اصلی‌ترین اجزای مورد نیاز دانش آموز در طول سال تحصیلی برشمرد و از این اقدام خداپسندانه خیران قدردانی کرد.

شعبانی با تاکید بر فراهم کردن نیازمندی‌های دانش‌آموزان بی‌بضاعت گفت: شناسایی دانش‌آموزان نیازمند در مناطق محروم و تامین تجهیزات مورد نیاز تحصیل آنها برای رفع موانع بر سر راه تحصیل دانش‌آموزان در اولویت است.

دبیر کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تنگستان حمایت مادی و معنوی  از افراد بی‌بضاعت با تاسی از روش ائمه اطهار(ع) و توجه به نیازمندان جامعه را مورد تاکید قرار داد و افزود: توانمندی دانش‌آموزان به آینده کشور و توسعه بیشتر جامعه کمک می‌شود چرا که تنها با آموزش می‌توان آسیب‌های اجتماعی و فقر و بیکاری را کاهش داد و سلامتی و رفاه بیشتری را به ارمغان آورد.

در این آئین  مدیرکل بانک مسکن استان بوشهر اظهارداشت: هدف از توزیع 280کیف و لوزام‌التحریر حمایت از دانش آموزان نیازمند در مدارس است.

عقیل زینلی بخوانی تصریح کرد:  به 10 نفر از دانش آموزان برتر دبستان شهدای بانک مسکن اهرم تنگستان از محل اعتبارات مسکن با نظر مدیر این دبستان افتتاح حساب آیته مسکن انجام می‌شود.

وی تاکید کرد: زمین چمن مصنوعی در مدرسه شهدای بانک مسکن اهرم از محل اعتبارات بانک مسکن احداث می‌شود  و برای خرید وسایل خنک  کننده برای این مدرسه تامین اعتبار می‌شود.

کلیدواژه

پرويز شعباني

بانك مسكن اهرم تنگستان

افراد بي بضاعت

ارسال نظرات

captcha
انتخابات اتاق بازرگانی
تبلیغات برق
طلوع دانش