سیاست / شناسه خبر: 118091 / تاریخ انتشار : 1401/5/4 09:19
|

شهرداری بندر بوشهر و سپاه شهرستان در اجرای برنامه‌های فرهنگی همکاری می‌کنند

بوشهریها| مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر گفت: این مجموعه آماده همکاری با ناحیه مقاومت بسیج سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر در اجرا برنامه‌های فرهنگی است.

بوشهری ها / به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر، امیرحسین احمدپور در نشست تعاملی با سرهنگ غلامرضا شهابی فرمانده سپاه شهرستان بوشهر اظهار کرد: شهرداری و سپاه ظرفیت‌های بسیار خوبی دارند که با تعامل و همکاری می‌توانند اتفاقات بی نظیری در سطح شهر رقم بزنند.

وی بیان کرد: شهرداری بندر بوشهر به سهم خود در نهایت آمادگی برای اجرای مشترک برنامه‌های  مختلف فرهنگی اجتماعی با سپاه مالک شهرستان بوشهر است.
احمدپور ادامه داد: از جمله‌ برنامه‌های حوزه‌ فرهنگی که قابلیت همکاری متقابل برای طرفین وجود دارد می‌توان به جشن‌ها، اعیاد، شهادت‌ها و سایر مناسبت‌ها اشاره کرد.
وی اظهار کرد: وجود تفکر جهادی و انقلابی نقطه قوت همکاری مشترک بین سپاه و شهرداری بندر بوشهر است که باید به صورت ویژه دیده شود.
احمدپور افزود: وجود فرمانده جوان و ایده‌پرداز در سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر ظرفیتی انکارناپذیر است که بدون شک به غنای برنامه‌های شهرداری خواهد افزود.
وی عنوان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از ایفای نقش موثر در هشت سال دفاع مقدس اکنون در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سازندگی عمرانی و آبادانی نیز توانسته کارنامه درخشانی از خود بر جا بگذارد که این ظرفیت بی بدیل باید به صورت شایسته‌ای پاس داشته و مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

کلیدواژه

مدیر ارتباطات

بندر بوشهر

سپاه شهرستان

ارسال نظرات

captcha
کافه مون
انتشارات شروع
نمایشگاه  پتروشیمی