چهارشنبه ۷ تیر ۱۴۰۲
همایش پیشگیری از اعتیاد در گناوه برگزار شد
همایش پیشگیری از اعتیاد با عنوان «درمان اعتیاد، ترک مواد نیست» با حضور مسئولین شهرستانی، ادارات، نهادها و انجمن‌های مرتبط در تالار بهزاد گناوه برگزار شد.

مدیران اجرایی و دستگاه های خدمات رسان بوشهر ۱۰ و ۱۱ اسفند آماده باش هستند

استاندار بوشهر گفت: باتوجه به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری روز جمعه هفته جاری، مدیران اجرایی و دستگاه های خدمات رسان استان بوشهر در روزهای ۱۰ و ۱۱ اسفند در آماده باش هستند.

توضیحات سازمان مالیاتی در خصوص ابهامات فرصت هفت روزه مودیان

سازمان مالیاتی کشور اعلام کرد: مؤدی پس از پایان هر دوره یک ماه فرصت دارد تا با ثبت خریدها و فروش‌هایی که صورتحساب‌های آنها در سامانه مؤدیان صادر نشده است، اظهارنامه ارسال شده توسط سازمان مالیاتی را
در نخستین شب فستیوال کوچه چه گذشت

آوازهای زخمی کابل در کوچه های چهار محل بوشهر

نخستین شب فستیوال کوچه با اجرای موسیقی افغانستان و به سرپرستی کبیر معصومی اجرا شد. نخستین شب فستیوال کوچه با اجرای موسیقی افغانستان و به سرپرستی کبیر معصومی اجرا شد.
شهره سغیدی محقق و کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس در گفت و گو با «بوشهری ها » بیان کرد:

سنگ اندازی برخی از مسئولان استان در مسیر پیشرفت جوانان

جذب نخبگان و ایجاد کار همواره از دغدغه های مدیران مناطقی است که به اهمیت سرمایه های انسانی واقف و برای این سرمایه ها ارزش قائل هستند اما متاسفانه توجه
گفت‌‎وگو با لیلا انبارکی، نامزد حوزه انتخابی بوشهر، گناوه و دیلم؛

دنبال ترور شخصیت رقبا نیستم، پیگیر پربرکت شدن سفره مردمم

الهام بهروزی | حوزه انتخابی بوشهر، گناوه و دیلم است یکی از حوزه‌های حساس انتخابی استان بوشهر است که در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور 49 نامزد مواجه شده است؛ نامزدهایی که بیشتر آن‌ها از طیف

برگزاری همایش نوزدهمین سالروز تاسیس بیمه دی در بوشهر + گزارش تصویری

بوشهری ها | آئین نوزدهمین سالروز تأسیس شرکت بیمه دی در سوم اسفندماه همزمان با اعیاد شعبانیه و میلاد خجسته حضرت علی اکبر(ع) به میزبانی شعبه سرپرستی استان ب
مدیر شرکت بیمه دی استان بوشهر خبر داد

خدمات ویژه بیمه دی برای خانواده‌های شهدا و ایثارگر بوشهری/پوشش بیمه‌ای برای کالای ته‌لنجی

مدیر شرکت بیمه دی استان بوشهر گفت: این شرکت بیمه‌ای طرح ارائه خدماتی ویژه به خانواده‌های شهدا و ایثارگران را در استان بوشهر اجرایی کرد.

نگاهی به ۱۰ دوره انتخابات مجلس در استان بوشهر +نمودار

در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، نگاهی می کنیم به میزان مشارکت مردم استان بوشهر در انتخابات مجلس داشته است.
گفتگو با حجت محمدی، دوچرخه سوار بوشهری به بهانه طرح جدیدش:

می خواهیم رکورد منحصر به فردی به نام بوشهر ثبت کنیم

به مناسبت 18 اسفندماه گرامیداشت روز بوشهر، «حجت محمدی» گوینده رادیو و دوچرخه سوار بوشهری قرار است با شعار ساحل خلیج فارس، ساحل پاک، مسافتی بین
یادداشت | مسعود فروغی

اصولگرایان چه می‌گویند؟ به ما هم بگویید!

مسعود فروغی | در فاصله کوتاه باقی‌مانده تا انتخابات مجلس دوازدهم «کمی» بیشتر از ماه‌های اخیر موضوع انتخابات داغ شده است، اما نه آنقدر که برای برگزاری یک رویداد سیاسی مهم مثل انتخابات به گرم شدن فضای سیاسی نیاز داریم.

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر منصوب شد

طی حکمی از سوی رئیس سازمان برنامه و بودجه «علی پورداود» به عنوان سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر منصوب شد.

مدیر خاطی مدرسه خورموج عزل و به زندان رفت+ ویدیو

رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: مدیر یکی از مدارس ابتدایی غیر دولتی شهر خورموج که اقدام‌به تنبیه بدنی چند دانش‌آموز مدرسه کرده بود، عزل و و راهی زندان شد.
معاون دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مطرح کرد؛

مطالبات پرستاران استان بوشهر پرداخت می‌شود

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بخشی از مطالبات پرستاران پرداخت می‌شود.

کاندیداهای نهایی انتخابات مجلس در استان بوشهر مشخص شدند + اسامی

کاندیداهای نهایی انتخابات مجلس در حوزه های چهارگانه استان در ادامه می بینید:

محتشم: نماینده‌ای انتخاب کنیم که وامدار نباشد/بحرانی:کارآمدی نخستین مولفه مشارکت است

/ احزاب به عنوان موتور محرکه ساختار نظام سیاسی می توانند زمینه مشارکت عمومی را فراهم کنند؛ موضوعی که به دلیل نوع کارکرد آنها در فضای سیاسی موافقان و مخالفانی نیز همراه دارند.
یادداشت | رضا معتمد

مردی، از شمار خرد هزاران بیش

اگر بخواهم به تعداد انگشتان دست از همکاران زنده و درگذشته‌ای نام ببرم که به‌راستی به کار معلمی عشق می‌ورزند و می‌ورزیدند، بی‌شک ماشاءالله عبدی زاده یکی از آنها بود.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر استان بوشهر

اقیانوس مردم در ساحل خلیج فارس

مرزداران همیشگی خلیج فارس در استان بوشهر با حضور خروشان و گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، این روز تاریخی را جشن گرفتند.
گزارش تصویری | محمد غلامحسینی

راهپیمایی ۲۲ بهمن در بوشهر

راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور اقشار مردم در ساحل نیلگون خلیج فارس بوشهر برگزار شد، سخنران این مراسم محسن منصوری معاون اجرایی رییس جمهور بود.
گزارش
یادداشت
گفتگو
گلامور گالری
نمایشگاه  پتروشیمی