سیاست / شناسه خبر: 118240 / تاریخ انتشار : 1401/5/11 15:05
|

هیات رئیسه شورای اسلامی شهر برازجان انتخاب شدند + انتخاب روسای کمیسیون ها

بوشهری ها /جلسه انتخاب هیات رئیسه سال دوم فعالیت شورای اسلامی شهر برازجان امروز سه شنبه 11 مرداد ماه در صحن علنی شورا برگزار شد.

بوشهری ها /اسماء بوستانی: جلسه انتخاب هیات رئیسه سال دوم فعالیت شورای اسلامی شهر برازجان امروز سه شنبه 11 مرداد ماه در صحن علنی شورا برگزار شد.

به گزارش بوشهری ها، هشتاد و یکمین جلسه فوق العاده شورای اسلامی برازجان با موضوع انتخاب هیات رئیسه جدید، امروز با حضور تمامی اعضای شورا برگزار شد.

 در این جلسه پس از برگزاری انتخابات هیات رئیسه، مهدی بهبهانی با 7 رای مثبت به عنوان رئیس جدید شورای اسلامی این شهر معرفی شد.

بر اساس این گزارش، آقای سید اصغر طالبی با 4 رای به عنوان نائب رئیس انتخاب شد. مسیب غریب زاده با 7 رای به عنوان  منشی اول و حاج محراب بنافی با 7 رای به عنوان منشی دوم شورا انتخاب شد.

در این جلسه مسیب غریب زاده با 4 رای بعنوان سخنگوی شورای شهر انتخاب شد.

گفتنی ست کمیسیون ماده صد با 4 رای به مسیب غریب زاده، کمیسیون تجدید نظر با 7 رای به ارسطو قائدی، کمیسیون فرهنگی با 7 رای به مهراب بنافی و کمیسیون خدمات شهر با 7 رای به سید عبدالمحمد کاظمی تعلق گرفت.

 کمیسیون برنامه و بودجه با 7 رای به صدیقه مهدویان، کمیسیون عمرانی با 7 رای به ارسطو قائدی، کمیسیون امور بانوان با 7 رای به صدیقه مهدویان، کمیسیون حقوقی با 7 رای به مهدی بهبهانی و کمیسیون اداری مالی با 7 رای به مسیب غریب زاده تعلق گرفت.

در این جلسه کمیسیون های فرعی نیز تقسیم شدند؛ محراب بنافی به عنوان رئیس کمیسیون 77، مهدی بهبهانی به عنوان رئیس کمیسیون عالی معاملات، ارسطو قائدی و مسیب غریب زاده برای کمیسیون ارزیابی انتخاب شدند.
 

کلیدواژه

برازجان

دشتستان

انتخاب هیات رئیسه

رئیس شورای شهر برازجان

ارسال نظرات

captcha
رویداد رسانه ای جنوب استان
نمایشگاه  پتروشیمی