سیاست / شناسه خبر: 118255 / تاریخ انتشار : 1401/5/12 11:55
|

کشف ۵۸۰ کیلوگرم مواد مخدر از باند سوداگران مرگ در عسلویه

بوشهریها| رئیس پلیس استان بوشهر از شناسایی باند سوداگران مرگ در بندر عسلویه خبر داد و گفت: از این باند ۵۸۰ کیلوگرم تریاک در یکی از روستاهای ساحلی این بندر کشف شد.

بوشهری ها / سردار حیدر سوسنی، با اشاره به رصد شبانه‌روزی محورهای مواصلاتی و مناطق مختلف استان بوشهر در شناسایی متخلفان در ابعاد گوناگون اظهار داشت: برخورد با قاچاقچیان کالا و سوداگران مرگ مورد توجه ویژه قرار دارد و این استان برای فعالیت این موارد ناامن است چون در کوتاه‌ترین زمان شناسایی و دستگیر می‌شوند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر از انهدام باند سوداگران مرگ در محور مواصلاتی عسلویه خبر داد و بیان کرد: مأموران پلیس شهرستان عسلویه با اشراف اطلاعاتی، اقدامات فنی و بهره‌مندی مطلوب از توانمندی علمی، موفق به شناسایی یک محموله بزرگ مواد مخدر شدند که قاچاقچیان قصد داشتند از دریا به خشکی و سپس از مسیر عسلویه به یکی از استان‌های همسایه بوشهر منتقل کنند.

وی اضافه کرد: این محموله بزرگ مواد مخدر به وزن 580 کیلوگرم تریاک که توسط سوداگران مرگ در یکی از روستاهای ساحلی انبار شده بود حین بارگیری به وسیله یک دستگاه خودرو سواری کشف و توقیف شد.

سوسنی با بیان اینکه در این راستا یک نفر شناسایی و دستگیر شد خاطرنشان کرد: در این عملیات 580 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد و تلاش برای دستگیری سایر اعضای مرتبط ادامه دارد.

580 کیلوگرم مواد مخدر از باند سوداگران مرگ در عسلویه کشف شد

 

کلیدواژه

رئیس پلیس

بندر عسلویه

مواد مخدر

ارسال نظرات

captcha
کافه مون
انتشارات شروع
نمایشگاه  پتروشیمی