سیاست / شناسه خبر: 118257 / تاریخ انتشار : 1401/5/12 12:08
|
گام های مثبت کمیته مسئولیت‌های اجتماعی هلدینگ خلیج‌فارس در عسلویه، در عمل به مسئولیت های اجتماعی

اختصاص ۲۱۰ میلیارد ریال به شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر

بوشهریها| رئیس شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس گفت: در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی ۲۱۰ میلیارد ریال به حوزه آموزش و سلامت محرومان ۴ شهرستان جنوبی استان بوشهر اختصاص یافت.

بوشهری ها / حجت نظری در نشست با مشاور مدیرکل و مسئولان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان‌های عسلویه، کنگان، دیر و جم اظهار داشت: در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی پتروشیمی‌های تابعه هلدینگ خلیج‌فارس امسال 210 میلیارد ریال به بخش‌های درمان، آموزش، ورزش و تحکیم بنیاد خانواده در جنوب استان بوشهر اختصاص یافته و بخشی از آن پرداخت شده است.

وی خدمات شرکت‌های پتروشیمی تابعه هلدینگ خلیج فارس را در راستای حمایت از مددجویان دانست و بیان کرد این شرکت‌ها در راستای برنامه‌های مسئولیت اجتماعی و مشارکت در اجرا برنامه‌های هدفمند برای بهبود وضعیت مددجویان کمیته امداد و بهزیستی حمایت می‌کند.

دبیر کمیته مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌های تابعه هلدینگ خلیج فارس در عسلویه ضمن برشمردن بخشی از اقدامات این شرکت‌ها در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در حوزه مسئولیت اجتماعی خاطر نشان کرد: توانمندسازی جامعه پیرامونی و مشارکت با  محیط اطراف صنایع در اجرا پروژه‌های منطبق با اصول توسعه پایدار در عمل به مسئولیت اجتماعی در اولویت قرار دارند.

نظری بیان کرد: مطابق تأکیدات مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در حوزه توجه و ایفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی و با هدف یکپارچه‌سازی انجام این فعالیت‌ها، کمک‌های مذکور که پیش از این در قالب تفاهم‌نامه با دستگاه‌های اجرایی تنظیم شده بود، اجرایی شد و در اختیار این نهادها قرار گرفت.

رئیس شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس تصریح کرد: یکی از ابتکارات جدید هلدینگ خلیج فارس در منطقه پارس در حوزه مشارکت در فعالیت‌های عام‌المنفعه همراهی با بیماران سرطانی، صعب‌العلاج و معلولین بوده که در این خصوص کمک‌هایی در قالب هزینه‌های درمان، تهیه دارو، تهیه ویلچر و وسائل توان‌بخشی با هماهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) بهزیستی، مراکز بهداشت و مجموعه‌های خدمات‌رسان تاکنون صورت گرفته و این روند در آینده نیز توسعه می‌یابد.

مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد در پایان خاطر نشان کرد: شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس در سال‌های گذشته در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و تأمین ملزومات بهداشتی و تجهیزات درمانگاهی و بیمارستانی، و همچنین کمک به رفع مشکلات قشر نیازمند جامعه پیرامونی گام‌های خوبی برداشته است.

حمایت شرکت‌های صنایع پتروشیمی پارس جنوبی از نیازمندان ستودنی است

در این جلسه مشاور و نماینده مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر نیز ضمن قدردانی از همراهی شرکت‌های هلدینگ خلیج فارس مستقر و فعال در منطقه پارس گفت: نگاه ویژه مدیران این شرکت‌ها در توجه به حوزه پیرامونی ستودنی است.

مسلم انیژپور تصریح کرد: حمایت‌های شرکت‌های تابع گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در حوزه درمان نیازمندان و افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در جنوب استان بوشهر دستاورد، نتایج و رضایت‌مندی مطلوب به همراه داشته است.

 

کلیدواژه

حجت نظری

پتروشیمی‌های تابعه هلدینگ خلیج‌فارس

مددجویان کمیته امداد و بهزیستی

ارسال نظرات

captcha
کافه مون
انتشارات شروع
نمایشگاه  پتروشیمی