سیاست / شناسه خبر: 171102 / تاریخ انتشار : 1402/8/27 12:57
|

برنامه‌ریزی ۱۲۰۰ برنامه ویژه هفته بسیج در استان بوشهر

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از تدوین یک‌هزار و ۲۲۳ برنامه ویژه هفته بسیج در استان خبر داد و گفت: این برنامه‌ها در ۱۱ قرارگاه و ۶ کارگروه تخصصی تدوین و اجرایی می‌شود.

بوشهری ها /سردار علی رزمجو در گفت‌وگو با گرامیداشت سالروز تأسیس بسیج مستضعفین به فرمان امام راحل(ره) در 5 آذرماه 1358 اظهار داشت: حضرت امام راحل(ره) بر نقش مردم و اهمیت حیاتی آنان در تأمین سلامت، امنیت، اقتدار و صلابت جامعه و موفقیت‌های انقلاب اسلامی تأکید و در 5 آذر ماه 1358 فرمان تشکیل بسیج مستضعفین را صادر کردند.

برنامه‌ریزی 1200 برنامه ویژه هفته بسیج در استان بوشهر

وی با بیان اینکه برکات این شجره طیبه و عطر شکوفه‌های آن در عرصه‌های گوناگون پرتوافشانی کرده است،گفت: نقش نیروی مردمی بسیج و پیوند آسمانی آن با ولایت انقلاب اسلامی را به یک انقلاب شکست‌ناپذیر تبدیل کرده است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به نقش بسیج در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی و موفقیت‌های آن خاطرنشان کرد: بسیج در استان بوشهر در 20 قشر سازماندهی شده است.

رزمجو با اشاره به اینکه بیشتر مردم استان بوشهر بسیجی هستند گفت: یک‌سوم جمعیت استان بوشهر در قالب بسیج سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر سازماندهی و ثبت سامانه شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه بسیجیان استان بوشهر در 800 پایگاه مقاومت و ده‌ها حوزه مقاومت سازماندهی شده‌اند، گفت: بسیجیان استان بوشهر در قالب 12 ناحیه مقاومت فعالیت می‌کنند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از تدوین یک‌هزار و 223 برنامه ویژه هفته بسیج در استان خبر داد و گفت: این برنامه‌ها در 11 قرارگاه و 6 کارگروه تخصصی تدوین و اجرایی می‌شود.

سردار رزمجو اضافه کرد: در این هفته که با شعار «بسیج امید ملت ایران اسلامی» برنامه‌ریزی شده طرح‌های جشنواره مالک‌اشتر، افتتاح آزمایشگاه درمانگاه سپاه استان، تجلیل از برترین‌های قرآنی بسیج، جشن وصال ازدواج و توزیع یک‌هزار و 670 دست جهیزیه اجرا می‌شود.

وی برگزاری همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت، طرح‌های گروه‌های پیشگامان رهایی، افتتاح ساختمان پایگاه مقاومت گناوه و دلوار، یادواره شهدای رسانه، گردهمایی هنرمندان بسیجی را از دیگر برنامه‌های هفته بسیج در استان بوشهر دانست.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر تجلیل از خادمان اربعین حسینی، عطرافشانی گلزار شهدای گرانقدر، یادواره شهدای زن، همایش جامعه تمدن‌ساز، یادواره شهدای دشتی، مسابقات کشتی قهرمانی بسیج، جشنواره جهادگران علم و فناوری و رزمایش اقتدار بسیج در سراسر استان بوشهر را از دیگر برنامه‌های شاخص هفته بسیج در استان بوشهر از 29 آبان تا 5 آذر اعلام کرد.

کلیدواژه

سردار علی رزمجو

هفته بسیج

سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر

بوشهر

ارسال نظرات

captcha
گلامور گالری
نمایشگاه  پتروشیمی