سیاست / شناسه خبر: 171116 / تاریخ انتشار : 1402/8/29 10:48
|

نیروگاه اتمی، ۲ هنرستان در بوشهر احداث می‌کند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: نیروگاه اتمی ۲ هنرستان در بوشهر احداث می‌کند.

بوشهری ها /اکبر پورات صبح دوشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر با تبریک روز پرستار و آغاز هفته بسیج اظهار داشت: آموزش و پرورش ریل توسعه کشور است و تمام مسئولان و افراد جامعه باید خود را در قبال توسعه آموزش و پرورش مسئول بدانند.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: فرمانداران، بخشداران، شورای شهر و روستا و دهیاران سطح استان با آموزش و پرورش در راستای شناسایی افراد بی‌سواد و دانش آموزان لازم التعلیم همکاری و حمایت لازم داشته باشند.

وی با بیان اینکه نتیجه نشست و تصمیمات  در شورای آموزش و پرورش استان باید ملموس بوده و منجر به حل مشکلات حوزه تعلیم و تربیت شود، عنوان کرد: باید برای رشد حوزه تعلیم و تربیت با برنامه ریزی مناسب به همراه رویکرد جوان گرایی و اجرای طرح‌های خلاقانه در شورای آموزش و پرورش را با جدیت دنبال و پیگیری نمائیم.

تقویت نماز در مدارس

پورات تصریح کرد: توجه و ترویج نماز و فرهنگ نمازخوانی در مدارس استان امری ضروری است و باید در همین راستا تجهیز نمازخانه‌های مدارس در اولویت نوسازی مدارس قرار گیرد.

وی اذعان کرد: استاندار بوشهر در جهت توسعه و تجهیز نمازخانه مدارس اعتبار قابل توجهی اختصاص دادند که به حساب آموزش و پرورش واریز خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر به تعهد نیروگاه اتمی در جهت احداث ۲ هنرستان در استان اشاره کرد و افزود: اعتبار احداث یک هنرستان در اواسط آذرماه توسط سازمان انرژی اتمی به حساب اداره کل نوسازی مدارس استان واریز و عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد و در ادامه پیگیر اعتبار جهت ساخت هنرستان دوم با حمایت انرژی اتمی خواهیم بود.

وی عنوان کرد: همچنین در راستای معرفی اقدامات ارزشمند دولت سیزدهم در استان بوشهر، اردوهای راهیان پیشرفت ویژه دانش آموزان، دانشجویان و مدیران در حال برگزاری است و می‌طلبد تمامی دستگاه‌ها در این زمینه همکاری لازم داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: مراسم ازدواج آسان، جشن ازدواج دانشجویی و اعزام به اردوهای راهیان نور از ابتدای آذرماه مجدد آغاز خواهند شد.

کلیدواژه

استاندار بوشهر

اکبرپورات

نیروگاه اتمی

آموزش وپرورش استان بوشهر

روز پرستار

هفته بسیج

ارسال نظرات

captcha