سیاست / شناسه خبر: 171377 / تاریخ انتشار : 1403/1/20 16:17
|

منتخب بوشهر در مجلس: دولت اقدامات ارزشمندی برای رشد اقتصادی انجام داده است

منتخب مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند اقدامات دولت سیزدهم در راستای رفع مشکلات

بوشهری ها / منتخب مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند اقدامات دولت سیزدهم در راستای رفع مشکلات اقتصادی ، بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است که به طور طبیعی نتیجه نهایی و دستاورد این اقدام‌ها در حوزه اقتصادی ، اندکی زمان می‌برد.

به گزارش خلیج فارس؛ جعفر پورکبگانی در گفت‌وگو با ایرنا اظهار کرد: دولت با هدف بهبودی وضعیت اقتصادی کشور اقدام‌های ارزشمندی اجرایی کرده و مردم برای دیدن نتیجه آن باید اندکی صبر و تحمل داشته باشند.

وی افزود: تصور می‌کنم مجلس جدید باید به اقدام‌های دولت سیزدهم شتاب دهد که این مهم تنها با همدلی محقق می‌‎شود.

منتخب مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ممکن است هم‌زبان باشیم اما اگر همدلی ایجاد شود این اتفاق برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور بهتر رقم می‌خورد.

پورکبگانی ادامه داد: امروز رضایتمندی مردم برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب و در گرو عبور از گردنه و پیچ و خم‌های اقتصادی است.

وی افزود: مجلس می‌تواند به دولت کمک کند و لوایح و طرح‌ها را با دقت لازم و در کوتاه‌ترین زمان ممکن نهایی کند تا نیاز به آزمون و خطا و گذر زمان نباشد.

منتخب مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس دوازدهم یادآور شد: با این رویکرد رضایمندی مردم نسبت به اقدام‌های پایه ای و زیرساختی دولت برای حوزه اقتصاد ملموس می شود.

کلیدواژه

مجلس

پورکبگانی

بوشهر

ارسال نظرات

captcha
کلینک زیبایی
نمایشگاه  پتروشیمی