سیاست / شناسه خبر: 181489 / تاریخ انتشار : 1403/3/5 10:09
|

به همت شهردار آب پخش؛ تجهیزات برقی بلوار انقلاب بروز شد

بوشهری ها / شهردار آب پخش از تعویض براکت و لامپ های قدیمی و نصب پروژکتور های ال ای دی با بهره نوری بالا و مصرف کم در بلوار انقلاب خبر داد.

بوشهری ها / شهردار آب پخش از تعویض براکت و لامپ های قدیمی و نصب پروژکتور های ال ای دی با بهره نوری بالا و مصرف کم در بلوار انقلاب خبر داد.

 
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آب پخش؛محمد جامعی با اعلام این خبر اظهار کرد: هدف ما از این کار ارتقای سطح روشنایی پایدار معابر ، افزایش ایمنی در حوزه ترافیک ، ارتقای کیفیت منظر شهری ، صرفه جویی در مصرف انرژی و پایداری زیست محیطی بوده و رفاه شهروندان عزیز و فهیم همواره در دستور کار شهرداری قرار داشته است.
 
جامعی با اشاره به اینکه مدیریت منظر و سیمای شبانه شهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، افزود:پیش از این پایه های روشنایی حاشیه رفیوژ بلوار انقلاب رنگ آمیزی و مرمت شد و همچنین پایه های میانی آن نیز بهسازی و رنگ آمیزی گردید و در گام دوم و طی روزهای اخیر نیز عملیات اجرایی نصب براکت های جدید و چراغ های ال ای دی آغاز شده و جایگزین چراغ های قدیمی و پر مصرف می شوند که در روزهای آتی به اتمام خواهد رسید.
 
شهردار آب پخش خاطرنشان کرد: در این زمینه با بهره گیری از نظر کارشناسان و براساس آیین نامه طراحی معابر  و با رویکرد زیباشناسانه و توسعه پایدار اقدام به بهسازی پایه های روشنایی قدیمی نمودیم و با این عمل در عوض تعویض کامل پایه ها و خرید پایه روشنایی جدید ، چندین میلیارد تومان در هزینه های شهرداری صرفه جویی گردید.
 
 
---
---
---
---
---
 

کلیدواژه

دشتستان

آب پخش

محمدجامعی

روشنایی معابر

ارسال نظرات

captcha
کلینیک لاغری