جامعه / شناسه خبر: 181510 / تاریخ انتشار : 1403/3/23 13:57
|

انتقاد از وضعیت خاموشی برخی از معابر بوشهر

عضو شورای شهر بوشهر با انتقاد از وضعیت خاموشی برخی معابر خواستار توجه ویژه شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر به حل این موضوع و رفع مشکل تاریکی معابر شهر شد.

بوشهری ها / عضو شورای شهر بوشهر با انتقاد از وضعیت خاموشی برخی معابر خواستار توجه ویژه شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر به حل این موضوع و رفع مشکل تاریکی معابر شهر شد.

به گزارش بوشهری ها ؛   عبدالخالق برزگرزاده صبح امروز در جلسه علنی شورای شهر بوشهر با اشاره به فصل تابستان و خاموشی برخی چراغ‌ها در معابر شهر بوشهر به‌دلیل صرفه‌جویی در مصرف انرژی برق اظهار داشت: برخی معابر شهر بوشهر در تاریکی کامل قرار دارند که سبب بروز آسیب‌های مختلف از جمله تصادفات و ناامنی می‌شود و شهروندان گلایه‌مند این موضوع هستند.

وی با تأکید بر رعایت الگوی مصرف برق گفت: ضمن اینکه از شهروندان درخواست می‌شود در مصرف برق صرفه‌جویی داشته باشند از شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر تقاضا می‌شود رسیدگی جدی به این مطالبه به حق شهروندان و وضعیت روشنایی معابر شهر بوشهر توجه جدی داشته باشند.

عضو شورای شهر بوشهر اضافه کرد: قطعاً مدیریت شهری بوشهر در این زمینه پیرو نشست‌ها و تفاهم‌های انجام شده همراه با اداره برق برای بهبود وضعیت روشنایی معابر شهری است.

برزگرزاده در ادامه عنوان کرد: در شورای ششم، سازمان عمران شهرداری بوشهر در راستای تسریع طرح‌ها در شهرداری بوشهر تشکیل شد، اما به‌دلیل حجم بالای فعالیت‌ها شهروندان از طولانی شدن برخی درخواست‌ها برای حل مسائل و مشکلات محلات خود گلایه دارند.

وی تأکید کرد: در این زمینه درخواست می‌شود سازمان عمران شهرداری بوشهر از لحاظ نیرو و امکانات تقویت شود یا اگر امکان آن در حال حاضر وجود ندارد از ظرفیت پیمانکاران برای حل این مسائل استفاده شود تا شاهد حل مشکلات شهروندان در محلات باشیم.

کلیدواژه

برزگرزاده

شورای شهر بوشهر

بوشهر

ارسال نظرات

captcha