سیاست / شناسه خبر: 181514 / تاریخ انتشار : 1403/3/26 12:49
|

انتصاب مسئولان ستادهای نامزدهای انتخابات در بوشهر

مسئولان ستاد‌های انتخاباتی برخی نامزد‌های چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان بوشهر منصوب شدند.‌

بوشهری ها | مسئولان ستاد‌های انتخاباتی برخی نامزد‌های چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان بوشهر منصوب شدند.‌

صدور احکام ستاد کاندیداهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان بوشهر انجام شد، بنابراین مسئولان ستادهای انتخاباتی منصوب شدند.

بر پایه این گزارش با حکم رئیس ستاد مرکزی انتخابات پزشکیان، عبدالرسول عمادی به عنوان رئیس ستاد این داوطلب انتخابات ریاست جمهوری در استان بوشهر منصوب شد.

عمادی از فرهنگیان استان بوشهر است که در کارنامه فعالیت‌های وی در دولت‌های گذشته رئیس آموزش و پرورش استان‌های بوشهر و خوزستان، رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش، معاونت آموزش متوسطه و مشاور وزیر آموزش و پرورش دیده می‌شود.

همچنین محسن منصوری رئیس ستاد مرکزی انتخابات سعید جلیلی در حکمی روح الله اسماعیلی را به عنوان مسئول هماهنگی ستاد‌های مردمی جلیلی در استان بوشهر منصوب کرد.

اسماعیلی از فعالین فرهنگی و جهادی شناخته شده استان است که در انتخابات سال 1400 نیز مسئولیت ستاد انتخاباتی شهید آیت‌الله رئیسی در شهرستان بوشهر را عهده‌دار بود.

حمزه صفربیگی دبیر شورای هماهنگی ستاد‌های مردمی انتخابات قالیباف، در حکمی احمد یزدان‌پناه را به‌عنوان عضو و رئیس شورای هماهنگی ستاد‌های مردمی قالیباف در استان بوشهر منصوب کرد.

یزدان‌پناه دارای مدرک تحصیلی پزشکی با تخصص جراح چشم است که معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کارنامه دارد.

همچنین حکم جعفر پورکبگانی به عنوان مسئول ستاد میثاق با ابراهیم، با امضاء سردار نوعی اقدم مسئول ستادهای مردمی سعید جلیلی صادر شد.

همچنین عباس تبرکی طی حکمی از سوی علی نیکزاد رئیس ستاد مرکزی محمد باقر قالیباف، به عنوان رئیس ستاد مرکزی انتخاباتی محمد باقر قالیباف در استان بوشهر منصوب شد.

این گزارش حاکی است محمد حیاتی  طی حکمی با ‌امضای لطف‌الله فروزنده رئیس ستاد علیرضا زاکانی به عنوان مسئول هماهنگی ستادهای انتخاباتی علیرضا زاکانی در استان بوشهر منصوب شد.

 

کلیدواژه

پزشکیان

انتخابات

پورمحمدی

ارسال نظرات

captcha