فرهنگ / شناسه خبر: 53 / تاریخ انتشار : 1395/11/22 14:03
|
هم زمان با دهه فجر:

شروع نمایشگاه اختصاصی کتاب در پتروشیمی جم

نمایشگاه اختصاصی کتاب شرکت پتروشیمی جم با حضور جمعی از مدیران شرکت گشایش یافت و تا 16 اسفند ادامه خواهد داشت.

بوشهری هانمایشگاه اختصاصی کتاب شرکت پتروشیمی جم با حضور جمعی از مدیران شرکت گشایش یافت و تا 16 اسفند ادامه خواهد داشت.

به گزارش پیام عسلویه، نمایشگاه اختصاصی کتاب شرکت پتروشیمی جم با حضور جمعی از مدیران شرکت در شهرک خلیج فارس (سرای شادی) آغاز به کار کرد و تا 16 اسفند همه روزه در نوبت صبح از ساعت 9تا 12 و در نوبت بعد از ظهر از ساعت 16 تا 22  ادامه خواهد داشت.
شرکت تعاونی تولیدی توزیعی کارکنان مؤسسه نمایشگاههای فرهنگی ایران با برگزاری چندین نمایشگاه کتاب در سطح منطقه پارس جنوبی این بار با تهیه و ارائه حدود 7000 عنوان کتاب از 150 ناشر برتر ایران به عنوان پیمانکار نمایشگاه اختصاصی کتاب شرکت پتروشیمی جم به مدت یکماه فعالیت خواهد کرد.
پرسنل شرکت های پتروشیمی جم، جم صنعتکاران و پلی پروپیلن می توانند با ارئه کارت ملی از بن کارت مصوب خود که در اختیار آنان قرار می گیرد استفاده نمایند.
نمایشگاه اختصاصی کتاب شرکت پتروشیمی جم با رویکرد علمی، فرهنگی و به منظور آشنایی پرسنل و خانواده ها با کتاب های چاپ جدید و گوناگون با عناوین مختلف، برپا شده است و ناشران مختلفی محصولات خود را برای رده های سنی متفاوت، عرضه نموده اند که برای پرسنل شرکت پتروشیمی جم و خانواده های آن ها تخفیف مناسبی در نظر گرفته شده است.
شایان ذکر است شرکت پتروشیمی جم همه ساله در ایام الله دهه فجر اقدام به برگزاری نمایشگاه اختصاصی کتاب می کند و ناشران شاخصی را جهت حضور در این نمایشگاه دعوت می نماید.

 

کلیدواژه

پتروشیمی جم

نمایشگاه کتاب

عسلویه

ارسال نظرات

captcha
فراخوان فنی و حرفه ای
کافه مون
انتشارات شروع
نمایشگاه  پتروشیمی