سیاست / شناسه خبر: 61917 / تاریخ انتشار : 1398/11/12 22:50
|
فرماندار دشتستان در دفتر روزنامه پیام عسلویه حوزه دشتستان؛

افتتاح 226 پروژه در دهه فجر/جمعه بازار یکی از نیازهای مردم است

فرماندار دشتستان در دفتر روزنامه پیام عسلویه(دشتستان) گفت: خوشبختانه امسال ۲۵۱ پروژه با اعتبار ۳۱۰ میلیارد تومان که ۲۲۶ پروژه در دهه فجر افتتاح و عملیات اجرایی۲۵ پروژه در دشتستان آغاز خواهد شد.

بوشهری ها / اسماء بوستانی: فرماندار دشتستان در دفتر روزنامه پیام عسلویه(دشتستان) گفت: خوشبختانه امسال ۲۵۱ پروژه با اعتبار ۳۱۰ میلیارد تومان که ۲۲۶ پروژه در دهه فجر افتتاح و عملیات اجرایی۲۵ پروژه در دشتستان آغاز خواهد شد.

به گزارش بوشهری ها از پیام عسلویه فتح الله نوروزی در خصوص مکان جمعه بازار فعلی برازجان بیان کرد: قبل از حضور من در این شهرستان کارگروه تشکیل شد و این مکان را بر اساس یک سری باید ها تایید کردند و جمعه بازار را به مکان فعلی انتقال دادند، به این مکان را چندین بار سر زدم؛ ماموریت را به شهرداری و شورای شهر سپرده ام تا چندین نقطه در مکان های مناسب را بررسی کنند تا در جلسه تایید نهایی نظر خود را بیان کنم.
 
نوروزی با بیان اینکه فکر نمی کنم در برازجان مکان مناسبی برای جمعه بازار وجود داشته باشد افزود: شاید بهترین مکان برای جمعه بازار، مکان فعلی باشد اما جمعه بازار یکی از نیازهای مردم است.
 
فرماندار دشتستان در پاسخ به سرنوشت خانه جوان اظهار کرد: در حضور معاون وزیر ورزش مشکل خانه جوان مطرح و قرار بر این شد که در خصوص تکمیل تجهیزات اقدامات و همکاری های لازم را داشته باشند تا به راحتی در اختیار سمن ها قرار گیرد.
 
نوروزی با اشاره به مشکلات اخیر آب در حوزه دشتستان عنوان کرد: در خصوص آب اتفاقات خوبی در دشتستان رخ داده که بنده هیچ سهمی در این اتفاقات نداشتم. اما بحث نوسازی شبکه، وصل به خط کوثر و چاه ها، آبشیرین کن های وحدتیه، آبپخش، سد تنگ ارم و سد کلمه که در دهه فجر آبگیری آن انجام می شود اتفاقات خوب آب در حوزه دشتستان است.
 
وی در خصوص آبشیرین کن برازجان بیان کرد: این آبشیرین کن در شهر بوشهر جانمایی شده است و ان شاالله عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد.
 
 
نوروزی با اشاره به چاه های برازجان خبر داد: چاه هایی حوزه برازجان  و خط انتقالی که تا مخزن آب ۱۵ مترمکعبی است در شرایط بحرانی نقش پدافند غیرعامل را دارد، در شهر برازجان مخاذن دیگری نیز طراحی شده است که عملیات اجرایی آن ها شروع خواهد شد تا مخاذن ذخیره آب در برازجان تقویت شود.
 
فرماندار دشتستان در خصوص ورودی برازجان از سمت شیراز اظهار کرد: در این مسیر ورودی اتفاقات خوبی رخ داده که تقاطع آن انجام نشده و این تقاطع جزو مواردی است که پیگیر آن هستیم؛ شاید نگاه ما با نگاه حوزه راه و شهرسازی متفاوت باشد، شاید بگویند با یک دور برگردان مشکل این مسیر حل می شود اما ما با هدف تقاطع پیش خواهیم رفت و به امید خدا این مشکل را نیز رفع خواهیم کرد.
 
وی با اعلام اینکه رسانه ها نقش بسیار مهمی در توسعه شهرستان دارند بیان کرد: رسانه ها در بحث بیداری، آگاهی و تقویت دانایی مردم بسیار موثر هستند، به همین دلیل به پاس تقدیر از زحمات و تلاش های رسانه ها امروز در خدمت آن ها هستیم.
 
به گزارش پیام عسلویه، فرماندار دشتستان به همراه معاون سیاسی و عمرانی خود و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتستان 12 بهمن ماه از دفتر روزنامه پیام عسلویه حوزه دشتستان بازدید کردند.
 
 
 

 

کلیدواژه

فرماندار دشتستان

بازدید از رسانه ها

پیام عسلویه

فتح الله نوروزی

ارسال نظرات

captcha
کافه مون
انتشارات شروع
نمایشگاه  پتروشیمی