سیاست / شناسه خبر: 62973 / تاریخ انتشار : 1399/11/12 14:17
|

مراسمات برگزار شده در اولین روز از دهه فجر در برازجان با حضور فرماندار و مسئولین+ تصاویر

بوشهری ها /امام جمعه شهر برازجان در اولین روز از دهه فجر در مراسم غباروبی گلزار شهدا گفت: یکی از مهمترین ویژگی شهدا ولایت مداری است که این کار را با عشق امام انجام دادند.

بوشهری ها /امام جمعه شهر برازجان در اولین روز از دهه فجر در مراسم غباروبی گلزار شهدا گفت: یکی از مهمترین ویژگی شهدا ولایت مداری است که این کار را با عشق امام انجام دادند.
به گزارش بوشهری ها، حجت الاسلام حسن مصلح با بیان اینکه در وصیت نامه برخی شهدا آمده که امام را تنها نمی گذارند ادامه داد: در همه عرصه ها مردم ملت ما با وحدت و یکپارچگی پیش رفته و همچنان استوار ایستاده اند، دشمنان فشارها و تحریم های زیادی به مردم وارد کرده اند اما ما در مقابل تمامی این مشکلات ایستادگی کرده و خواهیم کرد و تا ابد مدیون شهدا و خانواده های شهدا و ایثارگران خواهیم بود.
فرماندار دشتستان در جوار گلزار شهدا و در اولین روز از دهه فجر بیان کرد: دهه فجر نقطه عطفی در تاریخ ایران و انقلاب اسلامی است.
فتح اله نوروزی با اعلام اینکه این انقلاب به راحتی به دست نیامده عنوان کرد: شهرستان دشتستان در شکل گیری انقلاب اسلامی نقش بسزایی داشته و شهیدانی را تقدیم انقلاب نموده است.
نوروزی با بیان اینکه امنیت ایران اسلامی مدیون خون شهدا است ادامه داد: خون شهدا باعث بقا و ماندگاری جمهوری اسلامی ایران شده از این رو باید همیشه خون شهدا را پاس بداریم.
وی افزود: در دهه فجر در شهرستان دشتستان 170 پروژه با اعتبار 795 میلیارد تومان افتتاح یا کلنگ زنی خواهد شد.
وی از افزایش اعتبارات دشتستان نسبت به سال های گذشته اظهار کرد: این اعتبارات از سال گذشته تاکنون 2 و نیم برابر شده است،ما نیز در خصوص خدمت رسانی به مردم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهیم کرد.
یر اساس این گزارش، مسئولین دشتستان در اولین روز از دهه فجر برنامه هایی از جمله غباروبی گلزار شهدا، رژه تاکسیرانی، به صدا در آمدن بانگ انقلاب ، دیدار با خانواده شهدا و افتتاح نمایشگاه گروه هنرهای تجسمی هشت را برگزار کردند.

کلیدواژه

برازجان

دشتستان

دهه فجر

ارسال نظرات

captcha
کافه مون
انتشارات شروع
نمایشگاه  پتروشیمی