سیاست / شناسه خبر: 63704 / تاریخ انتشار : 1400/7/7 10:44
|
رئیس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، محیط زیست و حمل و نقل شورای اسلامی شهر برازجان در آیین بزرگداشت روز آتشنشان؛

لزوم ایجاد المان آتشنشان در سطح شهر/تجهیزات سازمان آتشنشانی ارتقاء می یابد

بوشهری ها/ اسماء بوستانی: رئیس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، محیط زیست و حمل و نقل شورای اسلامی شهر برازجان در آیین بزرگداشت روز آتشنشان ضمن تبریک این روز به آتشنشانان گفت: کمبود المان آتشنشان در سطح شه

بوشهری ها/ اسماء بوستانی: رئیس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، محیط زیست و حمل و نقل شورای اسلامی شهر برازجان در آیین بزرگداشت روز آتشنشان ضمن تبریک این روز به آتشنشانان گفت: کمبود المان آتشنشان در سطح شهر دیده می شود، این مهم باید در اولویت فعالیت شهرداری قرار گیرد زیرا المان آتشنشان می تواند پیام آور مهر و دوستی باشد و موجب ترویج فرهنگ فداکاری و ایثار میان جوانان شود.

سید عبدالمحمد کاظمی با اشاره به  مخاطرات و دشواری‌های وظایف آتشنشانان بر اهتمام بیشتر برای رسیدگی و رفع مشکلات آنان تأکید و عنوان کرد: آتشنشانی و ایمنی شهری جایگاه و اهمیت ویژه‌ای دارد چرا که تامین آسایش و امنیت خاطر شهروندان به میزان قابل توجهی به این مهم بستگی دارد.

کاظمی یکی از ویژگی های شغل آتشنشانی را استرس زا بودن آن اعلام کرد و ادامه داد:  آتش نشانان در معرض استرس های روحی و روانی زیادی قرار دارند زیرا این بزرگ مردان حاضرند به خاطر نجات جان مردم و ادای وظیفه از جان شیرین و سلامتی خود در جهت حفظ سلامت جامعه بگذرند.

وی در خصوص ارتقاء تجهیزات این سازمان نیز بیان کرد: با توجه به توسعه شهری و لزوم افزایش خدمات رسانی به شهروندان، تقویت تجهیزاتی و سازمانی مجموعه هایی نظیر آتشنشانی به دلیل حساسیت و اهمیت آن امری ضروری است که به امید حق در دستور کار کمیسیون مربوطه قرار خواهد گرفت.

بر اساس این گزارش، رئیس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، محیط زیست و حمل و نقل شورای اسلامی  و شهرداری برازجان از آتشنشانان تقدیر کردند.

کلیدواژه

برازجان

دشتستان

آتشنشان

روز آتشنشانی

کمیسیون خدمات شهری

سید عبدالمحمد کاظمی

شورای شهر

شهرداری برازجان

ارسال نظرات

captcha
کافه مون
انتشارات شروع
نمایشگاه  پتروشیمی