سیاست / شناسه خبر: 63762 / تاریخ انتشار : 1400/8/1 17:03
|

بازدید از فاز آخر “المان ضامن آهو” در میدان امام رضا(ع) برازجان + تصاویر

بوشهری ها /به گزارش روابط عمومی شهرداری برازجان، سرپرست شهرداری برازجان خبر داد: المان ضامن آهو واقع در ابتدای بلوار امام رضا(ع) شهر برازجان نصب شد.

بوشهری ها /به گزارش روابط عمومی شهرداری برازجان، سرپرست شهرداری برازجان خبر داد: المان ضامن آهو واقع در ابتدای بلوار امام رضا(ع) شهر برازجان نصب شد.


بهزاد احمدی فرد با اشاره به اهمیت اِلمان سازی و فضاسازی شهری در عمق بخشی به مسائل فرهنگی گفت: بهسازی و تکمیل فاز آخر المان میدان امام رضا (ع) انجام شده و امروز یکم آبان ماه در  میدان امام رضا (ع) نصب شد.


وی با بیان اینکه المان این میدان می بایست متناسب با باورهای مذهبی و معرف بارگاه علی بن موسی الرضا(ع) طراحی می شد اذعان داشت: اکنون این المان نیز به گونه ای طراحی شده است که به عنوان یکی از زیباترین طرح ها در میادین شهر برای همیشه در ذهن شهروندان ماندگار خواهد شد.


سرپرست شهرداری برازجان افزود: مراحل ساخت سازه المان این میدان با طراحی بسیار متفاوت به اتمام رسیده، امیدواریم با نصب این المان یاد این امام رئوف و مهربان بیش از پیش آرامبخش دلهای رهگذران این مسیر باشد.


احمدی فرد با تاکید به اهمیت المان ها در شهر عنوان کرد: المان های شهری به عنوان وسایلی که در فضای شهری نصب شده و استفاده عمومی دارند، می توانند به فضای شهری روح ببخشند و به عنوان یکی از رهیافت های سازنده شهرسازی پایدار به شمار آیند.


وی با اعلام اینکه المان ها بخشی از عناصری هستند که با قرار گرفتن در شهر کمک بزرگی به زیباسازی شهرها می کنند ادامه داد: در ساخت المانهای شهری باید برنامه ریزی دقیق، متناسب با فرهنگ و آداب و رسوم مردم انجام گیرد.

بر اساس این گزارش، طی روزهای آینده نصب این المان به پایان خواهد رسید و محوطه سازی این المان نیز تکمیل خواهد شد.

کلیدواژه

برازجان

دشتستان

شهرداری برازجان

المان ضامن آهو

میدان امام رضا

ارسال نظرات

captcha
کافه مون
انتشارات شروع
نمایشگاه  پتروشیمی