سیاست / شناسه خبر: 73892 / تاریخ انتشار : 1400/9/2 12:03
|
معاون وزیر:

تقویت رسانه‌ها سیاست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است

بوشهریها| معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در مجموعه این وزارتخانه تلاش می‌شود در راستای توانایی و قوی کردن رسانه‌ها بویژه در مقیاس محلی و استانی به قدر کفایت عمل شود.

بوشهری ها / معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در مجموعه این وزارتخانه تلاش می‌شود در راستای توانایی و قوی کردن رسانه‌ها بویژه در مقیاس محلی و استانی به قدر کفایت عمل شود.

فرشاد مهدی پور روز سه شنبه در نشست با امام جمعه بوشهر افزود: چون واقعیت این است که امروز موقعیت رسانه‌ای در کشور از یک هم ترازی واحد برخوردار شده و فضای مجازی محیط را به شدت چسبنده و نزدیک کرده است.

وی بیان کرد: امروز شرایط به گونه‌ای نیست که در جریان رویدادها قرار نگیریم و همه ما نقش آفرینان بازی بزرگ در سپهر رسانه‌ای قرار داریم و به طور یقین بوشهر با همت مسئولان رسانه ای در افق تراز تولید محتوا در کشور به عنوان یک دستور کار روشن برای حوزه رسانه قرار می‌گیرد.

مهدی پور یادآور شد: وضعیت رسانه ها هیچ وقت عالی نخواهد بود اما می‌توان این انتظار و برنامه ریزی را داشت که بالنده‌تر، بهتر، پویا و غنی تر حرکت رو به جلو داشته باشند.

وی توان تاریخی، ادبیات گذشته، بنیه فکری مناسب، منابع مالی، پشتیبانی، تدارکاتی و منابع انسانی و نیروی مولد را از جمله مؤلفه‌های مهم رسانه ای در استان‌ها دانست و گفت: در بوشهر هر سه این مؤلفه‌ها به قدر کفایت وجود دارد.

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: استان بوشهر از نوعی مجاهدت و مقاومت تاریخی برخوردار است و به عنوان یکی از نمادهای مقاومت در کشور شناخته می‌شود.

وی یادآور شد: این استان از نظر تاریخی در تاریخ جدید نقش آفرینی مهم داشته و سرلوحه جریان‌‍ های مقاومت است.

مهدی پور گفت: استان بوشهر از نظر دسترسی به ساحل، همجواری با کشورهای حوزه خلیج فارس، منابع مالی، ارتباطات و زیرساخت‌ها امتیازهای بالایی دارد و با داشتن نیروی انسانی در حوزه ارتباطات و رسانه صاحب تفکر است.

حضور در همایش رسانه مطالبه گر و نشست با اصحاب رسانه از جمله برنامه های سفر یک روزه معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان بوشهر است.

کلیدواژه

همایش رسانه مطالبه گر

معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

فرشاد مهدی پور

ارسال نظرات

captcha
رویداد رسانه ای جنوب استان
نمایشگاه  پتروشیمی