سیاست / شناسه خبر: 84819 / تاریخ انتشار : 1400/11/3 09:04
|

بانوان مربی در انجمن‌های رزمی گناوه تجلیل شدند

بوشهریها/ ۱۵ نفر از مربیان بانوی انجمن‌های رزمی شهرستان گناوه به مناسبت گرامیداشت سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن روز جمعه در قالب همایش بانوان رزمی کار در سالن نفت تقدیر و تجلیل شدند.

بوشهری ها / رئیس انجمن‌های رزمی گناوه در این آیین گفت: این برنامه به پاس تلاش ها و زحمات، مربیان انجمن‌های رزمی این شهرستان برگزار شده‌است.

استاد خالد خلیلی افزود: ورزشکاران زن این شهرستان درهمه رشته های رزمی پرتلاش و فعال هستند و چندین تن از آنها در تیم‌های ملی رزمی کشور حضور دارند که مایه مباهات و افتخار است.

رئیس هیات‌های رزمی استان بوشهر گفت: هنرهای رزمی در گناوه بسیار فعال  بوده و چندین نفر از آنها حزو  قهرمانان کشوری هستند.

رستم آشنا افزود: هیات ورزش‌های رزمی گناوه در استان بوشهر  مقام اول را در بین هیات‌های استان بوشهر بدست آورده است.

وی اظهارداشت: استاد خالد خلیلی یکی از پرتلاش ترین رئیسان هیات‌های رزمی استان بوشهر است و توانسته مقام اول را به نام خود ثبت کند.

زینب اسلامی نیا مربی تیم ملی پنجاک سیلات و رئیس انجمن پنجاک سیلات گناوه گفت: قرار است یک دوره مسابقه بین شهرستانی برای انتخابی تیم استان بوشهر اعزام به مسابقات کشوری برگزار شود.

وی افزود: یک دوره استاژ فنی نیز در گناوه  با دعوت از مربیان مطرح کشور برگزاز خواهد شد تا  بتوانیم سطح آگاهی و دانش رزمی کاران شهرستان و استان بوشهر را افزایش دهیم و از تجربیات آنها استفاده کنیم.

بانوان مربی در انجمن‌های رزمی گناوه تجلیل شدند

کلیدواژه

بانوان مربی

انجمن‌های رزمی شهرستان گناوه

رئیس انجمن‌های

ارسال نظرات

captcha
آگهی بیمه تعاون
نمایشگاه  پتروشیمی