سیاست / شناسه خبر: 84831 / تاریخ انتشار : 1400/11/3 09:51
|

استاندار بوشهر: زنان ایرانی پرچمدار هویت دینی و ملی هستند

بوشهریها/ استاندار بوشهر گفت: زنان این سرزمین همواره در دوره های مختلف تاریخی پرچمدار هویت دینی و ایرانی هستند.

بوشهری ها / احمد محمدی زاده روز یکشنبه به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) در جمع بانوان کارمند استانداری بوشهر افزود: انقلاب اسلامی آمده است تا زنان را به جایگاه شایسته خود برساند.

وی اضافه کرد: در پرتو انقلاب اسلامی بانوان به جایگاه اصلی خود رسیده اند و باید در مقابل دسیسه‌های دشمن که همواره به دنبال ضربه زدن به زنان به عنوان نیمی از جمعیت جامعه هستند، هوشیار باشند.

استاندار بوشهر گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) در تمام فضائل و کمالات الگو و سرآمد همه زنان عالم است.

محمدی زاده اظهار کرد: فاطمه (س) کوثر است چون ماندگاری دودمان پیامبر (ص) فقط از طریق وجود آن حضرت رقم خورده و خداوند نسلی ماندگار از طریق فاطمه زهرا (س) عطا فرمود و همه باید دستورات، معارف و احکام دین را از طریق او و فرزندانش فرا بگیریم.

وی تاکید کرد: فاطمه کوثر است چون خیرات و برکات او در فردای قیامت نصیب محبانش  می شود. 

محمدی زاده با بیان اینکه محبت به فاطمه زهرا (س) در فردای قیامت مایه نجات انسان است گفت: حضرت فاطمه (س) نعمتی است که از لحاظ ماهیت و اهمیت با دیگر نعمت‌های خدا تفاوت دارد از این رو می‌توان برتری آن حضرت را بر تمام مخلوقات دید و نتیجه گیری کرد. 

وی خطاب به بانوان شاغل در استانداری و فرمانداری‌ها اضافه کرد: استانداری مسئولیت حاکمیتی دارد و همه باید به تناسب این مسئولیت به گونه ای رفتار و وظایف خود را انجام دهیم که برای سایر دستگاه‌های اجرایی الگو و مرجع باشیم.

محمدی زاده گفت: شاغلان در استانداری و فرمانداری‌ها باید در رفتار، کار و مسئولیت شناسی برای سایر کارکنان الگو و نمونه شناخته شوند.

کلیدواژه

استاندار بوشهر

زنان ایرانی پرچمدار هویت دینی و ملی

احمد محمدی زاده

ارسال نظرات

captcha
آگهی بیمه تعاون
نمایشگاه  پتروشیمی