دشتستان / شناسه خبر: 84889 / تاریخ انتشار : 1400/11/5 10:05
|

دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با سرپرست فرمانداری دشتستان+جزئیات خبر و تصاویر

سرپرست فرمانداری دشتستان ۴ بهمن ماه در دیدار با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، با اشاره به مسائل فرهنگی شهرستان و بومی کردن فرهنگ مبتنی بر آداب و رسوم....

 
بوشهری ها/ سرپرست فرمانداری دشتستان ۴ بهمن ماه در دیدار با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به مسائل فرهنگی شهرستان و بومی کردن فرهنگ مبتنی بر آداب و رسوم و محیط جغرافیایی منطقه گفت: کار جهادی در عرصه فرهنگی بسیار مفید و ارزشمند است.
 
 
 صادق بوستانی با اشاره به پیگیری و تکمیل پروژه های عمرانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار تسریع در روند آن ها شد و ادامه داد:  تامین اعتبار سه مجتمع فرهنگی سعدآباد، شبانکاره و آبپخش انجام شده و  ضرورت تسریع در روند تکمیل این پروژه ها را از مسئولین مربوطه خواستار شد.
 
وی از تکمیل پلاتو شهر برازجان تا پایان سال خبر داد و عنوان کرد:  ایجاد یک گالری در مرکز شهرستان از خواسته‌های به حق هنرمندان  است.
 
 
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با تاکید بر رعایت مسائل فرهنگی در چارچوب قانون اساسی اظهار کرد: ارزش های انقلاب و سیاست های کلی نظام را به امید حق دنبال خواهیم کرد.
 

 افروغ با بیان اینکه شهرستان دشتستان توجه ویژه ای به ظرفیت های عظیم فرهنگی دارد ادامه داد:  این ظرفیت های مهم باید مورد توجه مسئولین مربوطه قرار گیرند.

کلیدواژه

برازجان

دشتستان

فرمانداری دشتستان

اداره ارشاد

صادق بوستانی

ارسال نظرات

captcha
کافه مون
انتشارات شروع
نمایشگاه  پتروشیمی