سیاست / شناسه خبر: 96848 / تاریخ انتشار : 1401/2/29 11:02
|
سرپرست آب و فاضلاب بوشهر:

طرح‌های آبرسانی در نقاط روستایی و محروم استان بوشهر اجرا می شود

سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با بیان اینکه قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) طرح‌های آبرسانی در روستاهای استان اجرا را می‌کند گفت: برای این اقدام، ۱۶۰ میلیارد تومان تصویب شده است.

بوشهری ها /

طرح‌های آبرسانی در نقاط روستایی و محروم استان بوشهر اجرا می شود
 ابوالحسن عالی صبح پنجشنبه در حاشیه بررسی طرح‌های آبرسانی در نقاط روستایی و محروم استان بوشهر با بیان اینکه مجری این طرح‌ها قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) است اظهار داشت: این قرارگاه طرح‌های آبرسانی در ۳۹ روستای استان بوشهر را اجرایی کرده است.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر توسعه و نوسازی شبکه‌های آبرسانی را از جمله برنامه‌های قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) دانست و تصریح کرد: تاکنون برای توسعه و نوسازی شبکه آبرسانی شش هزار متر عملیات حفاری در روستاها انجام شده است.

وی از اجرای طرح آبرسانی در بندر رستمی خط انتقال آب تنگ‌ارم - دهرود خبر داد و بیان کرد: این طرح‌ها در روستاهای سمل، گلگون، پرچونک، زیارت ساحلی اجرا شده است.

عالی از عملیات لوله‌گذاری به طول ۳ کیلومتر در این روستاها خبر داد و تصریح کرد: قرار است در چند روز آینده نوسازی شبکه آبرسانی و خط انتقال آب و توسعه آبرسانی در روستاها اجرا شود.

وی از ساخت مخزن ذخیره آب در تنگ‌ارم دشتستان خبر داد و بیان کرد: عملیات اجرایی این طرح هفته آینده آغاز می‌شود.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با بیان اینکه خدمات قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) در اجرای طرح‌های آبرسانی در روستاهای استان قابل تقدیر است گفت: برای اجرای طرح‌های آبرسانی در این روستاها ۱۶۰ میلیارد تومان تصویب شده است.

عالی با اشاره به اجرای خط انتقال و مخزن ذخیره آب منطقه کلمه افزود: مدت پیمان این طرح ۱۲ ماه و مبلغ پیمان ۷۰ میلیارد ریال است که تا کنون پیشرفت فیزیکی آن ۵ درصد بوده و اعتبار مورد نیاز این طرح ۱۵۰ میلیارد ریال است.

کلیدواژه

سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر

شرکت آب و فاضلاب

نقاط روستایی و محروم

ارسال نظرات

captcha
آگهی بیمه تعاون
نمایشگاه  پتروشیمی