سیاست / شناسه خبر: 96851 / تاریخ انتشار : 1401/2/29 11:39
|

قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) طرح‌‌های آبرسانی در روستاهای استان بوشهر اجرا می‌کند

سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با بیان اینکه قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) طرح‌‌های آبرسانی در روستاهای استان اجرا می‌کند گفت: در این راستا ۹۱.۵ میلیارد تومان تصویب شده است.

بوشهری ها / ابوالحسن عالی ظهر امروز در بررسی طرح‌‌های آبرسانی در نقاط روستایی و محروم استان بوشهر با بیان اینکه مجری این طرح‌ها قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) است اظهار داشت: این قرارگاه طرح‌های آبرسانی در 39 روستا استان بوشهر اجرایی کرده است

وی توسعه و نوسازی شبکه‌های آبرسانی را از جمله برنامه‌‌های قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) دانست و تصریح کرد: تاکنون برای توسعه و نوسازی شبکه آبرسانی شش هزار متر عملیات حفاری در روستاها انجام شده است.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از اجرا طرح آبرسانی در بندر رستمی خط انتقال آب تنگ‌ارم - دهرود خبر داد و بیان کرد: این طرح‌ها در روستاهای سمل، گلگون، پرچونک، زیارت ساحلی اجرا شده است.

عالی از عملیات لوله‌گذاری به طول 3 کیلومتر در این روستاها خبر داد و تصریح کرد: قرار است در چند روز آینده نوسازی شبکه آبرسانس و خط انتقال آب و توسعه آبرسانی در روستاها اجرا شود.

وی از ساخت مخزن ذخیره آب در تنگ‌ارم دشتستان خبر داد و بیان کرد: این طرح هفته آینده عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با بیان اینکه خدمات قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) در اجرا طرح‌‌های آبرسانی در روستاهای استان قابل تقدیر است گفت: برای اجرا طرح‌های آبرسانی در این روستاها 91.5 میلیارد تومان تصویب شده است.

کلیدواژه

استان بوشهر

امام حسن مجتبی

سرپرست شرکت آب و فاضلاب

ارسال نظرات

captcha
آگهی بیمه تعاون
نمایشگاه  پتروشیمی