اقتصاد / شناسه خبر: 97401 / تاریخ انتشار : 1401/3/29 10:55
|

علت آتش سوزی دفتر بازرسی سازمان منطقه ویژه پارس در دست بررسی است

مدیر روابط عمومی و تشریفات سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اعلام کرد: علت حادثه آتش سوزی روز گذشته دفتر بازرسی این سازمان در شهرستان عسلویه در دست بررسی است.

بوشهری ها /  مدیر روابط عمومی و تشریفات سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اعلام کرد: علت حادثه آتش سوزی روز گذشته دفتر بازرسی این سازمان در شهرستان عسلویه در دست بررسی است.

به گزارش یوشهری ها به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه اقتصادی انرژی  پارس ؛ سید محمد باقر یوسف زاده افزود: بامداد شنبه (روز گذشته ) دفتر بازرسی سازمان منطقه ویژه پارس دچار حریق شد که این حریق با حضور نیروهای آتش نشانی و امدادی مهار شد.

وی اعلام کرد: علت این حادثه و جزئیات احتمالی آن در دست بررسی است و  تا اعلام نظر کارشناسی نهایی از رسانه‌ها و افراد انتظار می‌رود اخلاق رسانه‌ای را رعایت کرده و از دامن زدن به شایعه‌ها جلوگیری کنند.

مدی روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ادامه داد: در این حادثه هیچ گونه آسیبی به مدارک و پرونده‌های موجود در دفتر بازرسی سازمان منطقه ویژه پارس وارد نشده است.

یوسف زاده افزود: در حوادث این چنینی بررسی علت دقیق حادثه زمان‌بر است و به محض دریافت نظر کارشناسی آتش نشانی و اداره آگاهی علل آن به سمع و نظر مردم خواهد رسید.

 

کلیدواژه

سازمان منطقه ویزه پارس

آتش سوزی

دفتر بازرسی سازمان

ارسال نظرات

captcha
آگهی بیمه تعاون
نمایشگاه  پتروشیمی