دشتستان / شناسه خبر: 97506 / تاریخ انتشار : 1401/4/2 12:25
|

تنها بیمارستان دشتستان پاسخگوی جمعیت این شهرستان نیست

بوشهریها| نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر توسعه زیرساخت‌های درمانی گفت: تنها بیمارستان این شهرستان پاسخگوی جمعیت حدود نیم میلیون نفری آن نیست.

بوشهری ها / ابراهیم رضایی در نشست با مجموعه بهداشت و درمان با اشاره به دیدار با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاون توسعه وزارت بهداشت اظهار داشت: در این دیدار مشکلات درمانی دشتستان مورد بررسی قرار گرفت و بر توجه ویژه به زیرساخت‌های درمانی تأکید شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهرستان دشتستان بزرگترین شهرستان استان بوشهر است تصریح کرد: لازم است به مطالبات مردم در عرصه بهداشت و درمان توجه ویژه شود.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی‌ باتأکید بر تسریع در تکمیل طرح‌های عمرانی در حال اجرا در حوزه درمان افزود: خدمات درمانی در این شهرستان در زمینه کمی و کیفی دچار مشکلاتی است که نیاز توجه ویژه دارد.

رضایی پایین بودن امکانات درمانی و بیمارستانی در این شهرستان را مورد اشاره قرار داد و خواستار توجه ویژه وزارت بهداشت به دشتستان شد.


وی با اشاره به پایین بودن کیفیت و کمیت خدمات درمانی در شهرستان دشتستان خاطر نشان کرد: تنها بیمارستان این شهرستان پاسخگوی جمعیت حدود نیم میلیون نفری این شهرستان نیست و بسیاری از مردم به ناچار برای درمان به استان‌های مجاور سفر می‌کنند.

عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی توسعه زیرساخت‌های درمانی را یک ضرورت دانست و بیان کرد: تأمین تجهیزات درمانی و پزشکان متخصص و فوق تخصص در برنامه کوتاه مدت در دشتستان در اولویت برنامه‌های وزارت بهداشت قرار گرفته شود.

کلیدواژه

ابراهیم رضایی

مجموعه بهداشت و درمان

نماینده دشتستان

ارسال نظرات

captcha
آگهی بیمه تعاون
نمایشگاه  پتروشیمی