سیاست / شناسه خبر: 118103 / تاریخ انتشار : 1401/5/4 12:08
|

کسب 5 رتبه برتر توسط فرهنگییان بوشهری در 2 جشنواره کشوری پرورشی

معاون پرورشی استان بوشهر گفت: فرهنگیان این استان موفق به کسب پنج رتبه برتر دهمین جشنواره کشوری تجارب برتر تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی

بوشهری ها / هشتمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی شدند. محمود حقدوست در آیین اختتامیه جشنواره‌های تجارب برتر تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی و الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی در استان گیلان با بیان اینکه پرورش دانش‌آموزانی شجاع، موحد، با اقتدار و دارای مهارت‌های اجتماعی، رسالت دستگاه تعلیم و تربیت است، گفت: تجمیع و انتقال تجارب و الگوهای و سبک‌های به روز و موثر تربیتی در راستای پرورش دانش‌آموزانی خلاق و پویا از اهداف اصلی برگزاری جشنواره‌های تربیتی است.
وی افزود: با اعتماد اداره کل امور تربیتی وزارت، دبیرخانه‌ کشوری هشتمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی به استان بوشهر واگذار شده بود.
حقدوست با اشاره به دریافت 303 اثر از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی ادامه داد: این جشنواره  از دی ماه سال گذشته و با موضوعات "سراب وسبک‌های ارتباطی ما با دیگران چگونه است؟" در پایه هفتم و "خط‌کشی و مهارت‌های زندگی موفق کدامند؟" در پابه هشتم شروع شده بود.
وی گفت: در درس سراب از پایه هفتم مهناز بازیاری از بوشهر موفق به کسب رتبه دوم مشترک و در درس خط کشی پایه هشتم شریفه احمدی ار کاکی رتبه سوم را بدست آورده‌اند.
حقدوست افزود: در دهمین جشنواره تجارب برتر تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی رتبه دوم رشته مشاوره به امرالله صالحی از دشتستان و رتبه دوم رشته تربیتی به غلامرضا محمدی باغملایی و رقیه باژوند از بوشهر رسیده است.
وی خاطرنشان کرد: استان بوشهر به عنوان مقام دوم بخش دبیرخانه‌های استانی دهمین جشنواره تجارب برتر تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی معرفی شد.

 

کلیدواژه

معاون پرورشی استان بوشهر

فرهنگییان بوشهری

جشنواره الگوهای

ارسال نظرات

captcha
کافه مون
انتشارات شروع
نمایشگاه  پتروشیمی