سیاست / شناسه خبر: 171108 / تاریخ انتشار : 1402/8/28 09:28
|

مرجع آزمایشگاهی تامین اجتماعی در شمال و جنوب استان بوشهر تغییر کرد

مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: به منظور ارائه خدمات کیفی، آزمایشگاه های بیمارستانی مهر برازجان و نبی اکرم(ص) تامین اجتماعی عسلویه به ترتیب به عنوان مرجع آزمایشگاهی شمال و جنوب استان تعیین شده است.

بوشهری ها / حسن اسماعیلی روز یکشنبه در آیین راه‌اندازی بخش هورمون آزمایشگاه بیمارستان مهر تامین اجتماعی برازجان اظهار کرد: پیش از این آزمایشگاه مرکزی بیمارستان سلمان فارسی تامین اجتماعی بوشهر به عنوان مرجع آزمایشگاهی کل استان قرار داشت که با این تغییرات به دنبال کیفی سازی ارائه خدمات هستیم.

مرجع آزمایشگاهی تامین اجتماعی در شمال و جنوب استان بوشهر تغییر کرد

وی افزود: کنترل هزینه ها، استفاده بهینه از منابع، تجهیزات و نیروی انسانی و کاهش میزان پرداخت از جیب مردم از دیگر اهداف اجرای این طرح است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر تصریح کرد: در این طرح آزمایش هایی که در سایر مراکز درمانی تامین اجتماعی استان قابلیت انجام ندارد در آزمایشگاه مرجع انجام می شود.

اسماعیلی ادامه داد: تسهیل خدمات دهی و کم کردن بار هزینه های درمانی از دوش بیمه شدگان را به عنوان یک راهبرد در تامین اجتماعی استان دنبال می کنیم.

وی بیان کرد: انتظار می رود تجمیع آزمایشگاه های این سازمان در شمال و جنوب استان بوشهر، ضمن کاهش زمان جوابگوی به آزمایش ها و مراجعات مردمی برای پیگیری جواب آزمایش، هزینه های انجام خدمات آزمایشگاهی کاهش و زمینه دسترسی آسان تر بیمه شدگان به این خدمات هموار شود.

کلیدواژه

سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر

عسلویه

بوشهر

برازجان

آزمایشگاه

ارسال نظرات

captcha
گلامور گالری
نمایشگاه  پتروشیمی