فرهنگ / شناسه خبر: 63441 / تاریخ انتشار : 1400/3/13 12:50
|
حمید فرخ نزاد

ساخت «میجر» مدیون مردم بوشهر است

حمید فرخ‌نژاد تهیه‌کننده فیلم سینمایی «میجر» به بهانه نمایش این فیلم در سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر گفت: «میجر» با همراهی مردم جنوب به سرانجام رسید و می‌توانم بگویم ساخت این فیلم را مدیون

بوشهری ها / حمید فرخ‌نژاد تهیه‌کننده فیلم سینمایی «میجر» به بهانه نمایش این فیلم در سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر گفت: «میجر» با همراهی مردم جنوب به سرانجام رسید و می‌توانم بگویم ساخت این فیلم را مدیون مردم درجه‌یک بوشهر هستیم.

 حمید فرخ‌نژاد بازیگر و تهیه‌کننده فیلم سینمایی «میجر» به کارگردانی احسان عبدی‌پور به بهانه رونمایی از این فیلم سینمایی در جشنواره جهانی فیلم فجر، گفت: بعد از یک‌سال تعطیلی سینماها، برای اولین‌بار است که در فضای یک جشنواره حاضر شده‌ام و با مخاطبان به تماشای فیلم می‌نشینم. از این منظر برگزاری جشنواره فرصتی فرخنده‌ است که می‌توان فیلم را با حضور مخاطبان دید و لذت برد.

او در ادامه، ضمن آرزوی تسریع در روند واکسیناسیون علیه کرونا، گفت: آرزو می‌کنم در آینده نزدیک، مردم مجددا بتوانند با خیال راحت در سالن‌های سینما حاضر شوند و بار دیگر شاهد رونق سینماها باشیم.

این بازیگر سینما درباره تجربه تهیه‌کنندگی فیلم «میجر» در جنوب کشور گفت: فیلم «میجر» با همراهی مردم جنوب به سرانجام رسید و می‌توانم بگویم ساخت این فیلم را مدیون مردم درجه‌یک بوشهر هستیم. اگر فیلم درست از کار درآمده و قدرت و توانایی ارتباط با مخاطبان داخلی و خارجی دارد، برآمده از همین لطف مردم جنوب است. تلاش ما این بود که این ارتباط به بهترین شکل صورت بگیرد.

کلیدواژه

حمید فرخ نژاد

بارخوس ها

میجر

عبدی پور

ارسال نظرات

captcha
فراخوان فنی و حرفه ای
کافه مون
انتشارات شروع
نمایشگاه  پتروشیمی