سیاست / شناسه خبر: 84814 / تاریخ انتشار : 1400/11/3 08:46
|

۵٠٠٠ میلیارد ریال برای توسعه بخش کشاورزی در بوشهر تخصیص می‌یابد

بوشهریها/ استاندار بوشهر گفت: پنج هزار میلیارد ریال برای توسعه بخش کشاورزی استان بوشهر تخصیص می‌یابد.

بوشهری ها / احمد محمدی زاده شنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استان بوشهر در حوزه کشاورزی دارای ظرفیت و پتانسیل بسیار بالایی است و حمایت از تولیدکنندگان این عرصه امری لازم و ضروری است.

استاندار بوشهر افزود: ارائه تسهیلات بانکی کم‌بهره با بازپرداخت طولانی مدت از راهکارهای حمایت از کشاورزان و فعالان کشاورزی است و در این مسیر از تمام توان و ظرفیت موجود بهره می‌بریم.

وی با اشاره به تخصیص پنج هزار میلیارد ریال به حوزه کشاورزی خاطر نشان کرد: با پیگیری‌های مستمر و بر اساس تفاهم با یکی از پتروشیمی‌های مستقر در استان، مبلغ پنج هزار میلیارد ریال به منابع بانکی استان تزریق تا از طریق بانک کشاورزی به منظور تقویت فعالیت‌های کشاورزی استان هزینه شود.

محمدی‌زاده در تشریح جزئیات این طرح گفت: در مرحله نخست، مبلغ پنج هزار میلیارد ریال به منابع بانکی استان تزریق می‌شود و در مراحل بعدی نیز کمک‌های بیشتری انجام خواهد شد.

استاندار بوشهر تصریح کرد: تلاش برای صادرات محصول کشاورزان نیز از دیگر اقداماتی است که پیگیری مستمری انجام شده و به فضل خدا، این مهم موجبات بهبود وضعیت معیشتی کشاورزان و تولیدکنندگان کشاورزی را فراهم می‌کند.

کلیدواژه

احمد محمدی زاده

جمع خبرنگاران اظهار

تسهیلات بانکی

ارسال نظرات

captcha
آگهی بیمه تعاون
نمایشگاه  پتروشیمی